Oświetlenie, które zachwyca

 

Luxardi to internetowy sklep z oświetleniem wewnętrznym. Nazwę naszego sklepu stworzyliśmy, czerpiąc inspirację od przymiotnika „luksusowy”, czyli coś luksusowego, eleganckiego, bogatego, nietuzinkowego, nieprzeciętnego. Taki właśnie jest sklep Luxardi. W zakresie naszej oferty znajdują się rozmaite oprawy do salonu, kuchni, korytarza, łazienki, pokoju młodzieżowego, dziecięcego, jak również do przestrzeni komercyjnych.

Co nas wyróżnia?

 

Nie znajdziesz u nas nieskończonej ilości produktów, które będziesz oglądał godzinami, ponieważ staramy się za każdym razem, wyselekcjonować najlepsze produkty Polskich producentów. Regularnie śledzimy trendy zagraniczne, co pozwala być nam zawsze o krok do przodu. Współpracujemy z architektami i dekoratorami wnętrz. Dlatego oprócz sprzedaży, nasza działalność opiera się na doradztwie przy wyborze oświetlenia nie tylko pojedynczych sztuk, ale także pomocy podczas aranżacji przestrzeni i wnętrz mieszkalnych, biurowych, restauracyjnych, hotelowych i innych. Działamy na terenie całego kraju, dzięki czemu jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego Klienta, w zależności od potrzeb

Jaka jest nasza misja?

 

Luxardi został stworzony z zamiłowania do pięknych i eleganckich rzeczy. Jednak to tylko dodatek do całości. Głównym celem jest to, że kochamy to, co robimy, a więc pracę z Klientami. Oddajemy z pasją nasze doświadczenie w pracy z ludźmi, co daje gwarancję, jakości w naszej firmie. Stawiamy sobie ambitne cele rozwojowe. Jesteśmy otwarci na sugestie i rozmowy. A transakcja jest dla nas zakończona sukcesem, dopiero wtedy, gdy Klient do nas wraca.

Luxardi (1)
Luxardi (3)
Luxardi (2)
Luxardi (4)

tel. 667 833 103
sklep@luxardi.pl
ul. Tęczowa 5
23-400 Biłgoraj