MADAR Kominki

madar-ludzie-przy-kominku

MADAR Kominki - kilka słów o naszej firmie

Nasza firma w Starogardzie Gdańskim działa nieprzerwanie od 2000 roku, zaś od roku 2009 możemy pochwalić się członkostwem w prestiżowym Ogólnopolskim Stowarzyszeniu „KOMINKI POLSKIE”. Niezwykle szeroki wachlarz dostępnych akcesoriów pomaga nam spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Bardzo nam zależy na propagowaniu własnej marki, dlatego cieszymy się, że nazwa MADAR Kominki jest już bardzo rozpoznawalna, i co najważniejsze utożsamiana tylko i wyłącznie z kominkami, grillami i innymi urządzeniami małej architektury ogrodowej ( wędzarnie, piece chlebowe itp ). Właśnie z powodu wyspecjalizowanej działalności zgłaszają się do nas klienci z całej Europy.

MADAR Kominki - wieloletnie doświadczenie

Możemy pochwalić się nie tylko wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu autoryzowanej sprzedaży wkładów i akcesoriów kominkowych w Starogardzie Gdańskim, ale także wykonywaniem profesjonalnego montażu i indywidualnych projektów obudów kominkowych wraz z montażem na obszarze całego Pomorza, a obecnie również w najdalszych rejonach Polski i Unii Europejskiej. Udzielamy fachowych porad serwisowych zarówno tym z Państwa, którzy dokonali zakupu w naszym sklepie, jak i osobom dotychczas nie korzystającym z usług i produktów firmy MADAR Kominki. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani projektem instalacji specjalnie dopasowanej do Państwa potrzeb, prosimy o przekazanie informacji kontaktowych.

MADAR Kominki - szeroka gama produktów

Z powodu dostępności niezwykle szerokiej gamy produktów, niektóre z wyrobów sprowadzamy na konkretne życzenie Klienta. Podstawowym dokumentem zlecenia zakupu danego produktu lub wykonania usługi jest pisemna umowa dotycząca cech produktu. Usługę montażu wkładów kominkowych, instalacji systemu rozprowadzania ciepłego powietrza oraz wykonania indywidualnie zaprojektowanej obudowy kominka wykonujemy nie tylko w Starogardzie Gdańskim, Malborku, Elblągu i na terenie Pomorza, ale w całej Polsce oraz poza granicami kraju.

madar-kominek-na-patio
madar-kominek-na-patio