Magic Art 

magic-art-sztuczne-skaly-w-ogrodzie

Magic Art - ludzie z pasją tworzenia krajobrazu i sztuki

Magic Art to ludzie z pasją tworzenia krajobrazu i sztuki użytkowej z barwionego betonu dekoracyjnego. Jesteśmy firmą, która potrafi zmienić otoczenie tak, aby urzeczywistnić marzenia nie tylko każdego miłośnika ogrodów, ale również tych, którzy są wrażliwi estetykę i sztukę. Wszystko to dzięki grupie architektów ogrodowych, którzy mają ciekawe pomysły na ogród.

Projektujemy i wykonujemy oryginalne kompozycje

Projektujemy i wykonujemy oryginalne kompozycje skalne, kaskady, betonowe baseny o dowolnych kształtach, a także strumienie, sztuczny potok, tarasy, schody, mury oporowe, dekoracyjne itp. Umiejętności oraz możliwości technologii, którą stosujemy wykorzystać można również w aranżacji oryginalnych wnętrz rustykalnych i nowoczesnych.

Nasze projekty

Nasze projekty dostosowujemy do oczekiwań każdego klienta tak, aby każdy korzystający z naszych usług miał satysfakcję, że jest posiadaczem jedynego i niepowtarzalnego dzieła sztuki, które jest doskonałą imitacją dzieł natury. Potężne bloki skalne oraz sztuczne kamienie do ogrodu wykonujemy na miejscu bez konieczności używania ciężkiego sprzętu, z zastosowaniem najnowszych technologii i dodatków, uzyskując plastyczny, wodoodporny beton, który jest wielokrotnie bardziej wytrzymały i lżejszy od tradycyjnego. Pośród tych dekoracyjnych kamieni doskonale będzie wyglądał delikatny strumień lub sztuczny potok. W ogrodzie będzie się prezentował niesamowicie.
Warto wybrać nasze sztuczne kamienie i skały do ogrodu

Do barwienia stosujemy najwyżej jakości farby firmy KEMIKO. Konstrukcje betonowe zabezpieczamy tak, by uzyskać trwałość i odporność na warunki atmosferyczne, dzięki temu będą cieszyć użytkowników przez wiele lat. Nasze dzieła zaspokajają dwa najważniejsze kryteria dla klienta: efekt i cenę, która jest stosunkowo niska w porównaniu do np. prawdziwych skał i kamieni.

magic-art-schody-w-ogrodzie
magic-art-skala
skala-w-ogrodzie
magic-art-skala-w-lesie