Małpiszon

drabinka-gimnastyczna-dzieci

Małpiszon - drabinki gimnastyczne dla każdego

W sklepie Małpiszon posiadamy certyfikowane drabinki do ćwiczeń, place zabaw do ogrodu, materace gimnastyczne, ścianki wspinaczkowe dla dzieci i wiele innych akcesoriów oraz sprzętów, które sprawdzą się i podczas profesjonalnych treningów, i tych, które są wykonywane w domowym zaciszu. Sprzęty, którymi dysponujemy, powstały z dbałością o wszystkie, nawet i te najdrobniejsze detale. Wyróżnia je to, że nie zajmują zbyt dużo miejsca. Tym samym można sobie na nie pozwolić nawet wtedy, gdy nie dysponuje się zbyt dużą wolną przestrzenią do zagospodarowania. Ćwicząc regularnie, np. na domowej siłowni, będzie można popracować nad formą, kondycją i rzeźbą. Z kolei dzieci za sprawą domowego placu zabaw będą mogły spędzić i aktywnie, i twórczo swój wolny czas. Sam wybierz i zamów optymalne dla Ciebie rozwiązanie, a jeśli masz problem z podjęciem decyzji, to skontaktuj się z obsługą Naszego sklepu – ona chętnie Ci pomoże.

Małpiszon - domowe place zabaw

Domowy plac zabaw dla maluszków to wielofunkcyjny zestaw gimnastyczny wykonany z drewna. Idealne miejsce dla dzieciaków do zabawy w statek, samolot lub zamek. Każda strona  zestawu otwiera nowe możliwości do zabawy i ćwiczeń. Drabinka drewniana — to droga na szczyt zabawowego zestawu. Możesz przejść do dziury po lewej stronie czy zeskoczyć na dół, chwytając za poprzeczkę. Siatką umożliwia wspinanie się w górę i schodzenie w dół. Lina gimnastyczna dobrze odpowiada rozmiarowi dziecięcej stopy. Klasyczna drabinka pozioma rozwija u dzieci koordynację, zręczność, wzmacnia różne grupy mięśni ramion i pleców. Siatka sznurkowa pozwala dziecku przechodzić z jednej strony na drugą, a także używać jej do poruszania się po całym zestawie sportowym. Zestawy są unikalnie opracowanie, a wszystkie modele zestawów gimnastyczno-sportowych są opatentowane.

Małpiszon - huśtawki bocianie gniazdo

Bocianie gniazdo jest jednym z ulubionych elementów wyposażenia ogrodowego placu zabaw dla dzieci. Huśtawka pozwala dzieciom i dorosłym miło i spokojnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Bujanie uspokaja, wycisza, daje chwilkę na odpoczynek.
Huśtawka bocianie gniazdo może być zawieszona na metalowy plac zabaw do ogrodu z naszej oferty bądź na własnym stelażu do huśtawki. Metalowa klamra umożliwia szybką regulację wysokości zawieszenia gniazda, a klips prowadnice utrzymują huśtawkę w jednym miejscu na belce i nie pozwalają się ślizgać. Huśtawka ogrodowa dla dzieci bocianie gniazdo wykonane zostało z materiału oxford 600D, tkaniny technicznej. Ona dzięki powleczeniu PVC jest wodoszczelna, wytrzymała i odporna na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.

Małpiszon - ścianki wspinaczkowe

Wspinaczka staje się coraz częściej spotykaną aktywnością nie tylko wśród dorosłych, ale też wśród dzieci.
Montaż ścianki wspinaczkowej w domu pozwala na ćwiczenie również w domowym zaciszu siły naszych rąk czy nóg, koordynacji czy ogólnej wytrzymałości naszego organizmu. U dzieci ćwiczenia na ściance wspinaczkowej są szczególnie ważne, jeśli rodzice chcą następnie zaznajomić swoją pociechę z poważniejszą wspinaczką. W domowym zaciszu dziecko jest w stanie wykonać swoje pierwsze kroki na ściance wspinaczkowej, zapoznać się z tym rodzajem aktywności, nauczyć się nowych ćwiczeń i przygotować swoje ciało do coraz trudniejszych wyzwań.

Małpiszon - materace gimnastyczne

Dobrze dobrany materac to podstawa posiadania zestawu sportowo-rozrywkowego w domu. Efektywnie zapobiegają one urazom, które mogłyby nastąpić przy upadku dziecka z drabinki gimnastycznej. Jeśli dziecko zeskakuje z drabinki do ćwiczeń i niefortunnie ląduje na kolanach, to materac zamortyzuje skok i zapobiegnie powstaniu siniaków czy obrażeń. Dodatkowo materac można wykorzystać do ćwiczeń przewrotów, skoków, stania na głowie, itd. Materac idealnie się też przyda jako miejsce zabaw czy odpoczynku chroniące przed zimną i twardą podłogą. Gęstość gumy piankowej dla większości modeli stanowi 22 kg/m3. Pokrycie materacu wykonane jest ze skóry ekologicznej. Do wyboru są materace o różnych wymiarach bądź materace składające się z kilku połączonych ze sobą części. Jednoczęściowe materace nadają się idealnie dla zestawów sportowych mocowanych przyściennie, gdyż zabezpieczają one wówczas drabinkę tylko z jednej strony. Składane materace nadają się do obustronnego zabezpieczenia drabinek ustawianych rozporowo do ćwiczeń po obu stronach drabinki. Można je również ułożyć jeden na drugim. Materac gimnastyczny jest wygodny i łatwy w utrzymaniu czystości.

mala-scianka-do-wspinaczki
malpiszon-scianka-do-wspinaczki
hustawka-dla-dzieci
malpiszon-drabinka-chlopiec