Mama Bear

chusty-do-karmienia

Mama Bear - kim jesteśmy?

Jesteśmy polską, rodzinną firmą, która stworzyła markę Mama Bear. Odpowiadamy za cały proces produkcyjno – handlowy: od projektowania, zakupu materiałów, produkcji, przez robienie zdjęć, projektowanie grafiki, prowadzenie facebooka, sklepu internetowego, po finalnie sprzedaż i wysyłkę. Każdy produkt Mama Bear przechodzi fizycznie przez nasze ręce. Szyjemy z polskich tkanin z certyfikatami jakości “Bezpieczne dziecko” i “Oeko-Tex Standard”. Wieloletnie doświadczenie w produkcji odzieży i tekstyliów to gwarancja profesjonalizmu i staranności wykonania.

Chusty do karmienia Mama Bear

Posiadamy szeroki wariant kolorów i wzorów naszych chust do karmienia. Chusty posiadają wbudowany usztywniacz, który na poziomie ramion mamy tworzy okienko zapewniające maleństwu dopływ powietrza a mamie możliwość obserwacji dziecka podczas karmienia. Chustę łatwo złożysz w poręczny pokrowiec, który zajmuje mało miejsca w torebce. Kolor pokrowca możesz wybrać sama z dostępnych kolorów na stronie internetowej. Chusta do karmienia Mama Bear to niezwykle pomocne rozwiązanie w okresie karmienia piersią. Często pora karmienia przychodzi w nieoczekiwanych okolicznościach – podczas spaceru, wizyty w przychodni, czy odwiedzin gości… Nie są to wymarzone warunki dla intymnego kontaktu mamy i dziecka. Takie sytuacje mogą powodować stres i zniechęcać niektóre mamy do karmienia piersią. Ręcznikiem na rogach chusty można wytrzeć buźkę malucha albo schować smoczek, wkładki laktacyjne itp. do małej kieszonki.

Kocyk Minky Mindy

Kocyki minky do wózka to produkty wytrzymałe, elastyczne i łatwe w utrzymaniu. Ta wyjątkowa tkanina przepuszcza parę wodną jednocześnie zapewniając dziecku ochronę przed zimnym powietrzem. W naszej ofercie znajdziesz dużą ilość kocyków różniących się barwą, wzorem i rozmiarem. Zdecyduj czy kocyk ma być z ocieplaczem (antyalergiczna włóknina silikonowa 200g) – polecany na zimę oraz temperaturę poniżej 10 stopni czy bez ocieplacza (wiosna, lato, jesień).

kocyk-szary-do-wozka
mama-bear-szal-do-karmienia
kocyk-dziecko