MamiLove

mamilove-dziewczynka

MamiLove – dlaczego my?

Sami jesteśmy rodzicami i wiemy jak ważne jest zdrowie i bezpieczeństwo dzieci. W naszym sklepie znajdziecie produkty sprawdzone i lubiane. Chętnie doradzamy, pomagamy i wspieramy w wyborze idealnych produktów dla najbliższych.
Nasza firma to 7 lat doświadczenia w handlu i łącznie ponad 100 lat w wychowaniu.

MamiLove – nasz zespół

Nasza firma to rodzinny interes, dzięki temu pracujemy w miłej i przyjaznej atmosferze, co przekłada się na obsługę klienta. Jako rodzice mamy duże pokłady wyrozumiałości i cierpliwości. Testerami naszych produktów jest gromadka brzdąców w wieku od kilku miesięcy do 10 roku życia. To oni są naszą inspiracją, modelami w sesjach zdjęciowych, motywacją.

MamiLove – nasze produkty

Jeszcze kilka lat temu, naszym głównym asortymentem były innowacyjne produkty pomocne w okresie ząbkowania takie jak: gryzaki wszelkiego rodzaju, naturalna biżuteria bursztynowa, biżuteria w formie gryzaków dla rodziców.
Z czasem nasz asortyment powiększył się o szereg innych produktów, które przydają się dzieciom na każdym etapie rozwoju. Nasza oferta stale się powiększa, aktualnie można skompletować u nas wyprawkę dla maluszka, zakupić przydatne i innowacyjne prezenty z okazji narodzin bobaska, na chrzest, urodzinki, babyshower i inne wyjątkowe uroczystości.
Mamilove jest dobre na każdą okazję.

mamilove-bursztyn
mamilove-biedronki
mami-love-bransoletka
mamilove-kocyk