Manufaktura Borkowscy

manufkatura-borkowscy-glowne

Manufaktura Borkowscy - poznaj nas bliżej

Manufaktura Borkowscy jest rodzinną firmą zajmującą się produkcją dekoracji ściennych. Jesteśmy młodą, ale prężnie rozwijającą się polską firmą, która przywiązuje dużą uwagę do jakości wykonania naszego produktu. Chcemy zaoferować Państwu wysokiej jakości produkty, ponieważ satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza. Służymy fachowym doradztwem,  w razie wątpliwości postaramy się jak najlepiej odpowiedzieć na Państwa pytania.

Manufaktura Borkowscy - czym się zajmujemy?

Produkowane przez nas panele dekoracyjne wykonane są z naturalnej sklejki brzozowej wysokiej klasy zabezpieczone lakierem o podwyższonej twardości i odporności na ścieranie. Posiadają one nie tylko funkcje dekoracyjne, ale dodatkowo wygłuszają pomieszczenie i poprawiające akustykę. Swój wyjątkowy charakter zawdzięczają widocznym na powierzchni drewna słojom, które przyciągają wzrok i sprzyjają poczuciu relaksu i regeneracji. Panele produkowane w firmie Manufaktura Borkowscy sprawdzą się we wszystkich wnętrzach tworząc niepowtarzalną dekorację nad łóżkiem w sypialni, ozdobną ściankę telewizyjną, oryginalne wykończenie recepcji czy gabinetu, ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia.
W naszym sklepie internetowym znajdziesz nie tylko wizualizacje oraz sposoby układania paneli, ale także zdjęcia od naszych klientów które są najlepszą rekomendacją produktu.

panele-drewniane-sypialnia
manufaktura-borkowscy-sciana-zewnetrzna-panele-drewniane
manufaktura-borkowscy-panele-drewaniane-salon
manufaktura-borkowscy-sciana-panele