ManufakturaLustra

manufaktura-lustra-salon

ManufakturaLustra – lustra dopasowane do Twoich potrzeb

Tylko w ManufakturzeLustra możesz zamówić i kupić lustro, które będzie ozdobą Twojego domu, biura bądź lokalu. Zapewniamy ogromny wybór, ponad 400 pięknych modeli, które są produkowane w dowolnym rozmiarze do 2,5 m
Ponadto lustro możesz wyposażyć w szereg przydatnych opcji: ogrzewanie tafli, wbudowany zegar, funkcję poświaty ambilight, czy półkę. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania!

ManufakturaLustra – wyłączny przedstawiciel firmy Juergen

ManufakturaLustra jest wyłącznym przedstawicielem firmy Juergen, producenta najwyższej jakości luster, które z powodzeniem sprzedawane są na terenie całej Europy. Ilość zamówień obsługiwany przez sklep internetowy ManufakturaLustra.pl stale rośnie. W naszej pracy bazujemy na szeregu zasad, które pozwalają nam rozwijać się na wysoce konkurencyjnym polskim rynku “lustrzanym”, ponieważ priorytetem jest dla nas klient i jego zadowolenie z produktów oferowanych przez ManufakturaLustra.pl, ogromny wybór opcji w setkach modeli naszych luster, z których każde, niezależnie od wyboru klienta, jest piękne i najwyższej jakości, ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań “lustrzanych”, dzięki zastosowaniu najnowszych technik obróbki powierzchni lustrzanej i technologii oświetleniowych.

Innowacyjne rozwiązania w produkcji luster firmy Juergen

W działalności produkcyjnej firmy Juergen wykorzystywane są nie tylko tradycyjne technologie, ale także własne innowacyjne rozwiązania. Na przykład – seria Juergen LED wykorzystuje unikatową, opatentowaną technologię podświetlania LED. Najważniejszym elementem naszej technologii jest to, że poszczególne punkty LED umieszczone pod powierzchnią lustra są niewidoczne. Podświetlany obszar lustra ma równomierną jasność bez względu na jego kształt i powierzchnię i bez względu na wybrany model lustra. Dzięki temu możliwa jest wielka różnorodność wzorów luster z podświetleniem LED, które oferuje nasz sklep. Poza walorami estetycznymi lustra oferowane przez sklep internetowy ManufakturaLustra.pl mają wiele innych zalet: większość modeli jest zgodna ze standardem IP44 i może być bezpiecznie stosowana w łazience, nasze lustra mają niewielką grubość do 30 mm, niski pobór mocy (9-25W w zależności od modelu), długa żywotność oświetlenia LED (do 50 tys. godzin pracy) oraz odporną na wilgoć taflę lustrzaną.

manufaktura-lustra-lazienka-prysznic
manufaktura-lustra-lazienka
manufaktura-lustra-lazienka-biala
manufaktura-lustra-lazienka-drewno