Manufaktura Parkietu

Manufaktura Parkietu — technologią za pan brat

Zakład zlokalizowany jest w sercu Borów Tucholskich, a także mocno z nimi związana. Na terenie zakładu, gdzie aktualnie produkujemy podłogi, od zawsze odbywała się produkcja drzewna. Pierwotnie był tutaj tartak, który zajmował się przecieraniem kłody. W późniejszym okresie produkowano półprodukty do produkcji podłóg. Dzisiaj kontynuujemy pracę z drewnem, z tym, że na bardziej zaawansowanym etapie technologicznym oraz w naszym nowoczesnym parku maszynowym.

Drewniane podłogi Złotów, parkiet Złotów

Produkujemy głównie klasyczne podłogi lite, ale w naszym asortymencie dostępne są także podłogi warstwowe. W bogatej ofercie Manufaktury Parkietu znaleźć można również parkiety do układania w różnego rodzaju jodełki. Nasze podłogi dostępne są w wariancie lakierowanym i olejowanym. Główny surowcem stosowanym do produkcji podłóg jest dąb – piękne drzewo szlachetne, które występuje na terenie Europy. Kupując u nas podłogę dębową, masz gwarancję, iż surowiec wykorzystywany do produkcji jest pochodzenia europejskiego, a także został w całości wyprodukowany w Polsce. W naszym asortymencie znalazła się pełna gama wyjątkowych podłóg, które idealnie nadają się zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak również klasycznych – będą efektownie prezentowały się każdym wnętrzu i posłużą na długie lata!

Manufaktura Parkietu — podłogi Tuchola, podłogi Złotów

Tajemnicą naszego zakładu jest odpowiednie sezonowanie materiału oraz wydłużony proces suszenia. Podłogi produkowane u nas powstają w całości metodą profilowania wieloetapowego, co oznacza, że materiał przed osiągnięciem etapu finalnego jest wielokrotnie poddawany obróbce wstępnej. Efektem tej dodatkowej pracy jest produkt zachowujący w stu procentach odpowiednią geometrię – bez ryzyka znacznych zmian wymiarów. Do produkcji używamy wyłącznie wysokiej jakości materiałów, zdrowych i przyjaznych środowisku naturalnemu. Przykładem są podłogi warstwowe, przy produkcji których używamy kleju D4+, który, poza tym, iż charakteryzuje się wodoodpornością, jest wolny od emisji formaldehydu, co jest wyjątkiem w branży podłóg. Wybierając nasze podłogi warstwowe, masz pewność, że otrzymujesz produkt bezpieczny dla siebie i swoich bliskich! Na stronie internetowej już teraz można zapoznać się z dostępnymi wariantami podłóg litych i warstwowych w naszym asortymencie. W razie dodatkowych pytań nasi pracownicy są zawsze do dyspozycji.

Jeśli jesteś z okolicy i szukasz: parkiet Chojnice, parkiet Tuchola, parkiet Złotów, podłogi Chojnice, deski podłogowe kujawsko-pomorskie, podłogi drewniane Bydgoszcz, podłogi Grudziądz, podłogi Tuchola, podłogi Złotów zapraszamy do nas. Skontaktuj się z nami i zapoznaj się z indywidualnie przygotowaną ofertą. Chętnie udzielimy Ci więcej informacji i odpowiemy na każde pytanie związane z podłogami drewnianymi.