Manufaktura Snu®

Meble metalowe ręcznie robione – Zapraszamy do naszego świata!

Nasze głowy wypełniają się nieustannie nowymi pomysłami – sprawdź, co tym razem dla Ciebie przygotowaliśmy. Układając naszą ofertę, zabieramy Was nie tylko do swojego świata, ale również w niezwykłą podróż. Początkiem tej podróży jest ubiegłe stulecie lat 50-tych, upadek przemysłu i zachwyt poprzemysłowymi wnętrzami i fabrycznymi surowymi meblami ręcznie robionymi.

Manufaktura Snu ® – meble metalowe, industrialne i loftowe

Czerpiąc inspiracje z hal produkcyjnych i surowych wnętrz loftowych, stworzyliśmy kolekcje łóżek w stylu industrialnym oraz kilka ciekawych propozycji na nocną szafkę, stolik kawowy, regał i innych mebli metalowych. Niezwykłość naszych ręcznie robionych propozycji tkwi w bardzo odważnym połączeniu surowego metalu z postarzanym drewnem, nitami oraz perforowaną blachą.

Manufaktura Snu ® – producent mebli metalowych

Meble metalowe, industrialne i loftowe, które oferujemy, w tym przede wszystkim łóżka, są ręcznie robione oraz jesteśmy ich producentem. Sami projektujemy, biorąc pod uwagę spektakularny efekt końcowy – do którego prowadzi długa, ale piękna, droga. Tniemy, gniemy, szlifujemy, postarzamy, bejcujemy, fotografujemy oraz pakujemy. Uważamy, że nasza siła i siła polskiego rzemiosła w ogóle – należy do niezastąpionych.