Market Przemysłowy

Market Przemysłowy - niezbędne rzeczy w jednym miejscu

Oferujemy najlepsze towary na rynku w atrakcyjnych cenach. W swojej ofercie posiadamy niezbędne produkty do domu, ogrodu, gastronomii, turystyki oraz elektronarzędzia, ale to nie wszystko!
Odwiedź naszą stronę i przekonaj się ile niesamowitych produktów czeka tu na Ciebie. Sprawdź nasze opinie – jeżeli masz pytania skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego, mailowo lub telefonicznie. Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Market Przemysłowy - gwarancja bezpieczeństwa

Przeszliśmy audyt Trusted Shops, który gwarantuje, że nasz sklep jest bezpieczny i profesjonalny. Wszystkie strony w naszym sklepie a przede wszystkim połączenia związane z wykonywaniem przez Państwa płatności elektronicznych łączą się za pośrednictwem bezpiecznego, szyfrowanego połączenia SSL. Wszystkie nasze przesyłki są ubezpieczone, ponieważ korzystamy tylko ze sprawdzonych przez nas i renomowanych firm kurierskich. Dodatkowo każdy towar jest odpowiednio zabezpieczony do transportu oprócz oryginalnych opakowań dostarczanych przez producentów, wszystkie przesyłki jakie od nas wychodzą zapakowane są w grube kartony i zabezpieczone taśmą. Dla nas najważniejszą wartością jest zadowolenie Klienta, oraz terminowość dostaw.
Dokładamy wszelkich starań aby zakupy w naszym sklepie były satysfakcjonujące nawet dla najbardziej wymagających Klientów.

market-przemyslowy-niszczarka
market-przemyslowy-noz
market-przemyslowy-koszyk
market-przemyslowy-waga