Marmostyl

marmostyl-kuchnia

Marmostyl to wieloletnie doświadczenie w kamieniarstwie budowlanym

Od wielu lat zajmujemy się kamieniarstwem budowlanym. W swojej ofercie posiadamy setki materiałów i kolorów kamieni naturalnych takich jak marmur, granit, trawertyn, wapień, łupek, kwarcyt naturalny i onyksy. Materiały są importowane z różnych zakątków świata między innymi z Włoch, Hiszpani, Grecji oraz bardziej odległych krajów jak Indie, RPA czy Brazylia. Uzupełnieniem bazy kolorystycznej są konglomeraty kwarcowe i spieki kwarcowe w dużych formatach. Jesteśmy autoryzowanymi dystrybutorami znanych producentów tj.Technistone, Santamargerita, Silestone, Caesarstone, Neolith,Inalco i Laminam.

Marmostyl posiada doświadczoną kadrę pracowniczą

Świadczymy pełen zakres usług poprzez cięcie, pomiar i montaż kamienia. Pod indywidualne zamówienie wykonujemy blaty kuchenne, łazienkowe z kamienia ,spieku kwarcowego, konglomeratu kwarcowego, parapety z konglomeratu, schody granitowe, łazienki z marmuru oraz różnego typu zabudowy kominkowe. Posiadamy własną bazę produkcyjną i doświadczonych pracowników z kilkunastoletnim doświadczeniem.  Serdecznie Państwa zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu, który mieści się w Starej Iwicznej blisko Warszawy. Na miejscu pokażemy, doradzimy, dopasujemy materiał do Państwa projektu by był praktyczny w użytkowaniu i trwały, oraz spełniał Państwa oczekiwania.

Blaty kuchenne od Marmostyl

Projektując kuchnię nie możemy zapomnieć o blatach kuchennych. Podczas wyboru blatu warto pamiętać, aby kierować się nie tylko funkcją dekoracyjną, ale również użytkową. Materiały jakie polecamy, spełniają wszystkie te zalety. Na blaty kuchenne najczęściej stosujemy: granity, kwarcyty, konglomeraty kwarcowe i spieki kwarcowe. Wspólne właściwości techniczne tych produktów tj.: wysoka odporność na ścieranie, wysokie temperatury oraz niska nasiąkliwość pozwalają zachować nasze blaty w czystości na wiele lat. Blaty kuchenne wykonujemy pod indywidualne zamówienie. Elementy wycinamy na dowolny wymiar według danego projektu kuchni.

Schody od Marmostyl

Szukają Państwo schodów do swojego domu utrzymanego w modernistycznym tonie? A może zależy Państwu na elegancji i pięknie schodów marmurowych? Firma Marmostyl jest firmą doświadczoną powstałą w 2002roku. Od kilkunastu lat oddajemy w ręce naszych klientów schody granitowe i schody marmurowe na terenie Warszawy i okolic. W naszej ofercie można znaleźć każdy ich rodzaj, zobrazowanych szeregiem realizacji które wykonaliśmy. Warto przejrzeć naszą stronę internetową i wybrać takie schody które będą spełniać Państwa oczekiwania i okażą się spełnieniem aranżacyjnych marzeń.

Posadzki kamienne od Marmostyl

Posadzki kamienne to indywidualna i niepowtarzalna forma wystroju wnętrz. Głównymi materiałami stosowanymi na podłogi są marmury i granity. Zaletą podłóg z kamienia jest ich trwałość, dzięki czemu mogą posłużyć nam na wiele lat. Każdą podłogę z kamienia po okresie 15-20 lat w zależności od stopnia użytkowania, można poddać procesowi renowacji (zeszlifować i wypolerować) w ten sposób uzyskamy efekt jak tuż po położeniu posadzki. Podłogi kamienne idealnie nadają się do ogrzewania podłogowego, ze względu na akumulację ciepła i powolne oddawanie go otoczeniu, jeszcze przez długi czas po wyłączeniu zasilania.
Pod indywidualne zamówienie wykonujemy posadzki wielkoformatowe na wymiar według projektu.

szara-kuchnia-czarny-marmurowy-blat
kuchnia-marmostyl
marnostyl-schody
marmostyl-kuchnia-szara-drewno-czarny-blat
marmostyl-kuchnia-biala
marmostyl-kuchnia-biala
marmostyl-lazienka-czarna
  • ul. Nowa 10
  • 05-500 Stara Iwiczna
  • Katarzyna Jaworska +48 793 602 960
  • Marcin Steckiewicz +48 500 149 102
  • Karolina Moczulak +48 504 083 444
  • biuro@marmostyl.pl