Maskocio

Maskocio-maskotki

Maskocio — od projektu do maskotki

Poznaj Agnieszkę — właścicielkę marki Maskocio, pasjonatkę projektowania i szycia. A co może powstać z połączenia tego hobby i miłości do maluchów? Urocze i bezpieczne maskotki! Produkty wychodzące spod rąk Agnieszki trafiają w serca dzieci i ich rodziców. Każdy z nas posiadał w dzieciństwie mięciutkiego przyjaciela, do którego zawsze mógł się przytulić, a Maskocio dba o to, by współcześni zwierzaczkowi towarzysze służyli pociechom przez lata.

Maskocio — misie i kotki na każdą okazję

Kolekcja sympatycznych misiów została uszyta z bawełny, polaru minky i filcu poliestrowego. To bezpieczne i miłe w dotyku materiały, które pozytywnie wpływają na rozwój maluszków. Maskotki są wypełnione antyalergicznym silikonem poliestrowym. Za użycie wysokiej jakości materiałów otrzymały europejski certyfikat bezpieczeństwa CE, którym mogą poszczycić się tylko firmy realnie dbające o bezpieczeństwo produkowanych zabawek i tekstyliów. Tymi samymi cechami mogą się poszczycić maskotkowe kotki występujące we wielu wzorach i kolorach.

Maskocio — design i zabawa

Minimalistyczne projekty Agnieszki chwytają nie tylko za serduszka dzieci. Nowoczesny design doceniają też ich rodzice, którzy chętnie traktują maskotki jako oryginalne dekoracje do wnętrz. Poduchy w kształcie domków, bożonarodzeniowe i walentynkowe ozdoby z powodzeniem zastąpią banalne dodatki.
Zajrzyj do sklepu internetowego, by poznać wszystkie wyjątkowe propozycje.

maskocio-niebieski-mis
maskocio-rozowy-mis
maskocio-zielony-mis
maskocio-fioletowy-mis