Manufaktura Mebli Patys Meble

matysek-zdjecie-glowne-kuchnia

Mając ten wyjątkowy produkt, możesz poczuć się równie wyjątkowy.

Główne wartości firmy Matysek

Jak większość historii, nasza również rozpoczyna się gdzieś w odległej przeszłości. Kiedy to wśród przeciwności ustroju panującego w kraju, pewien człowiek odnalazł upodobanie w meblach drewnianych. Nikt bowiem nie czuł się odpowiedzialny za kontynuacje stolarskiego rzemiosła w rodzinie. Aż pewnego dnia, młody, zupełnie niedoświadczony człowiek, zrozpaczony jakością mebli dostępnych na rynku, otworzył bramy warsztatu i wziął dłuto w są dłoń. Okazało się, że wszystko to czekało właśnie na ten dzień, kiedy ów młody człowiek odkryje swoją pasję, przeznaczenie i cel. Kiedy powstanie Stolarstwo Matysek, a wraz z nim Manufaktura Mebli Patys Meble.
Naszym najwyższym celem jest przypomnienie wszystkim klientom o wspaniałości mebli drewnianych. Nie ilość, lecz jakość świadczy o naszych usługach, dlatego stawiamy na indywidualny produkt, skrojony dla twoich potrzeb.

Matysek tylko najlepsze materiały

Choć Stolarstwo Tradycyjne kojarzy się wyłącznie z drewnem, meblami starymi, ciężkimi wizualnie; tak na prawdę chcemy przekazać Ci poprzez to słowo Tradycyjne – wiedzę. Wiedza, która pozwala wykonać nam meble drewniane; pozwala również wykonać w zupełnie innej jakości meble współczesne. Wykonujemy zabudowy meblowe dla całych mieszkań, zabudowy kuchenne, przedpokoje, sypialnie, łazienki, garderoby… Wyróżniamy się jednak na tle konkurencji naszą wiedzą z dziedziny stolarstwa tradycyjnego, z czego garściami czerpiemy, a meble choć współczesne, są wykonane zgodnie ze sztuką stolarską. Wykorzystujemy do budowy mebli zarówno drewno lite, sklejki jak i płyty meblowe laminowane. Zawsze idąc pod prąd, wykorzystujemy do tego wyłącznie produkty lepszej jakości, szukamy alternatyw dla ogólnie znanych systemów i proponujemy rozwiązania na miarę potrzeb danego mieszkania.

Matysek czyli oryginalność

Oryginalność naszych produktów osiągamy dzięki indywidualnemu podejściu, tworzeniu mebli opartych na kulturze japońskiej, a także z krajów zachodniej Europy, USA i Kanady. Lekkie, nowoczesne meble, ciężkie barokowe konstrukcje, a także tradycyjne proste formy… wszystko w zgodzie i harmonii z naturą.

matysek-kuchnia
szadka-rtv-do-salonu
matysek-lozko-dla-dziecka
matysek-szafki-wiszace
matysek-szafka-rtv
matysek-zabudowa-pergola-dom