Meadow Group

Meadow-jacuzzi-na-tarasie-w-domu

Meadow Group - poznaj nas bliżej

Meadow Group to wyłączny importer oraz dystrybutor na rynek polski m.in. Minibasenów SPA oraz basenów z przeciwprądem wody Swim SPA renomowanej kanadyjskiej marki Hydropool oraz jacuzzi łączących unikatowy design z elegancją i prostotą oraz najnowszymi trendami technonolicznymi włoskiej marki Treesse. Jako firma Meadow Group budujemy nasze zaufanie na polskim rynku już od 1999 roku. Jesteśmy także częścią prestiżowej grupy Jacuzzi Group® stanowiącej swoisty znak jakości w branży SPA.

Meadow Group - unikatowe rozwiązania technologiczne

Baseny z przeciwprądem wody Swim SPA oraz Minibaseny SPA marki Hydropool, które oferujemy, wytyczają branżowe standardy innowacyjności i designu, a przede wszystkim wyróżniają się unikatowymi rozwiązaniami technologicznymi. Z dumą możemy powiedzieć, że rozwiązania te są w całości wypracowane przez nas i unikatowe – stosowane wyłącznie w naszych produktach.
Jacuzzi Treesse, które powstały z połączenia włoskiego zamiłowania do dobrego stylu z nowoczesną technologią i fantazją zaspokoją nawet najbardziej wymagające gusta miłośników designu.
Jako firma Meadow Group od lat zgłębiamy potrzeby użytkowników naszych urządzeń SPA i oferujemy luksusowe, nowatorskie rozwiązania, dzięki którym stworzysz własną, całoroczną i prywatną strefę wodnego relaksu w swoim domu czy w ogrodzie – zupełnie taką, jaką dotąd znałeś jedynie z ekskluzywnych hoteli czy resortów SPA.
Nasze produkty możesz obejrzeć na żywo w showroomie przy ul Vogla 2 w Warszawie.

Meadow Group - Jacuzzi Treesse

Kluczową rolę w projektach wanien, minibasenów i jacuzzi Treesse odgrywają materiały używane do ich produkcji. Na szczególną uwagę zasługuje Crystaltech oraz specjalne żywice, które pomagają tworzyć innowacyjne kształty armatury niemożliwe do osiągnięcia przy użyciu tradycyjnych tworzyw sztucznych. Metodyka ta doprowadziła do zarejestrowania międzynarodowych patentów na technologię stosowaną w niektórych wannach Gruppo Treess.
Przykładem mogą być produkty z linii Ghost System, które posiadają wmontowane dysze SPA. Produkty Treesse posiadają mniej dysz niż konkurencyjne, gdyż zaprojektowane są przede wszystkim z myślą o celach relaksacyjnych.

Meadow-jacuzzi-na-tarasie-zima
Meadow-jacuzzi-noc
  • Meadow Group Polska Sp. z o. o. Sp. K.
  • ul. Vogla 2
  • 02-963 Warszawa
  • + 48 782 788 620
  • + 48 880 788 668
  • + 48 605 666 829
  • biuro@meadowgroup.pl