Meble kuchenne na wymiar – czy to dobre rozwiązanie?

Polecam ci z czystym sumieniem meble na wymiar od firmy Format, tworzone na indywidualne zamówienia. Wśród bogatej oferty znajdziesz meble kuchenne na wymiar w każdym stylu - od ponadczasowej klasyki do nowoczesnych rozwiązań.

Z tego artykułu dowiesz się:

– jakie są zalety zamówienia mebli kuchennych na wymiar?
– w jaki sposób pomagają utrzymać porządek?
– ile kosztują meble kuchenne na wymiar?

Meble Wiomar - dopasowane do twoich potrzeb

Projekt i wykonanie mebli na wymiar opiera się na indywidualnych potrzebach klienta. Najczęściej tworzy się w ten sposób właśnie zestawy mebli kuchennych, zgodnych z preferencjami, stylem oraz funkcją, jaką mają pełnić. Decydując się na meble kuchenne na wymiar masz pewność, że nikt nie będzie posiadał takiego samego umeblowania jak twoje. Wszystko dzięki indywidualnym projektom, o których wyżej wspomniałam. Profesjonaliści z firmy Meble Wiomar stworzą unikatowe rozwiązania uwzględniające możliwości aranżacyjne twojej kuchni. Dzięki temu powstają dzieła oddające styl i charakter pomieszczeń. 

 

Jako największą zaletę mebli na wymiar muszę wymienić niesamowicie ogromną dowolność w kreowaniu wnętrz z ich pomocą. Są wręcz skrojone na miarę potrzeb, oryginalne. Sami decydujemy o estetyce oraz stylu w jakim zostaną wykonane. Możemy wybierać wśród różnorodnych wzorów blatów, frontów, uchwytów i wykończeń. Wszystko dostępne w niezwykle szerokiej gamie kolorów. Dzięki czemu możesz posiadać kuchnię z niepowtarzalnymi szafkami na wymiar.

Porządek, estetyka, wysoka jakość

Dzięki meblom na wymiar utrzymanie porządku jest znacznie łatwiejsze. Zabudowa aż po sam sufit likwiduje puste przestrzenie, które, jak wiadomo są trudne do uprzątnięcia. Przede wszystkim chodzi tu o uporczywy, osadzający się kurz. Zamówienie mebli na wymiar daje nam również dodatkowe miejsce do przechowywania. W zabudowie mebli kuchennych na wymiar można chować przedmioty, których używa się bardzo rzadko. Każdy centymetr dzięki nim jest dobrze zagospodarowany, co najbardziej przydaje się właśnie w kuchni, gdzie jest całe mnóstwo rzeczy do przechowywania. 

 

Od projektu po montaż meble kuchenne na wymiar są tworzone indywidualnie, precyzyjnie, a także z dbałością o szczegóły. To świadczy o ich najwyższej jakości. Oprócz stylu cechują się niezwykłą funkcjonalnością. Odpowiednio zakonserwowane będą służyć nam przez wiele, wiele lat. Już teraz skontaktuj się z Wiomar Meble, by niebawem stać się właścicielem wygodnej i gustownej kuchni.

Wiomar

Meble kuchenne

Jaki jest koszt mebli na wymiar?

Ostateczna suma wykonania mebli na wymiar zależy od kilku czynników takich, jak:

  • wielkości pomieszczenia, w którym będą zamontowane,
  • rodzaj wybranych frontów oraz blatu w przypadku kuchni,
  • oraz systemów mocowań czy przechowywania. 

Meble kuchenne na wymiar mogą wymagać sporego wkładu finansowego, jednakże jest to inwestycja na lata. Solidna, trwała i funkcjonalna, która jest warta każdej ceny.

Ja jestem oczarowana ilością możliwości i indywidualnością projektów, myślę że Tobie również spodobają się realizacje firmy Wiomar Meble, dlatego po więcej informacji zapraszam cię na stronę www.wiomarmeble.pl.

Napisany przez
Więcej od Julia
Studio Mono
Studio Mono - Produkcja mebli i zabudów meblowych. Studio projektowania wnętrz.
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *