Meble LOCO

Polski producent szafek na buty LOCO

LOCO to firma tworzona przez ludzi, dla których meblowanie to pasja tworzenia wnętrz. Nasz zespól posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji i handlu meblami, zarówno w kraju jak i zagranica. Działamy na rynku meblarskim od 2004 roku. Produkujemy meble od podstaw znając dobrze ich wartość użytkową. Wiemy też, ile mebel powinien kosztować, dlatego nasze ceny są wyważone. Jednocześnie jesteśmy świadomi, że najtańszy produkt, nie oznacza najlepszy.

Celem przewodnim firmy jest dostarczenie naszym klientom najwyższej jakości produktów, estetyki wykonania oraz obsługi i serwisu. Z pewnością spełnimy Państwa wymagania. Sprostamy oczekiwaniom, bedąc godnym polecenia partnerem do współpracy.

Najlepsze materiały, wiodący producenci

W naszej firmie produkujemy meble z najwyzszej jakosci materialów melaminowanych, lakierowanych oraz fornirowanych. Ponadto gwarantujemy zastosowanie akcesoriów wiodących producentów, z którymi nawiązalismy bezpośrednią współprace.

Firma LOCO wyspecjalizowała się w produkcji mebli do przedpokoju. Jest to pomieszczenie, które wita domowników oraz gości. Właśnie dlatego stworzyliśmy witrynę szafkinabuty.pl. To miejsce, gdzie nasi klienci mogą nabyć innowacyjne szafki na buty, wieszaki wiszące i stojące, wieksze szafy na obuwie i komody etc.. Dzięki nam aranżacja przedpokoju jest znacznie łatwiejsza. Doradzamy, jak funkcjonalnie zagospodarować dostepną przestrzeń. Zarówno w przypadku małych jaki i dużych powierzchni przedpokoi oraz miejsc przeznaczonych na ubrania wierzchnie i obuwie. Z przyjemnością dzielimy sie pasją i wiedzą, w tej wyjątkowej, dla naszej firmy, dziedzinie.

Loco - skontaktuj się z nami

LOCO to jednak nie tylko przedpokoje. Realizujemy wszystkie projekty naszych, nawet najbardziej wymagających klientów. Kuchnie, zabudowy, szafy wnękowe i wszystkie inne aranżacje wnętrz, których nasi klienci potrzebują. Posiadamy własna lakiernię oraz nowoczesny park maszynowy, obejmujący również centra meblarskie CNC. W związku z czym, realizując indywidualne zamówienia, dysponujemy bardzo dużymi możliwościami produkcyjnymi. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi partnerzy biznesowi oraz indywidualni, czerpali ze współpracy z nami jak największe korzyści; żeby współpraca z nami dawała obustronną satysfakcję.

Biorąc pod uwagę działalność naszej firmy, zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych produktów, a także do bezpośredniego kontaktu z naszymi konsultantami.

meble loco szafka
meble loco szafka
meble loco szafka