Meble Radomsko

radomskomeble-kawiarnia

Meble Radomsko- kilka słów o naszej fabryce

Fabryka Meble Radomsko oferuje meble, które wykorzystują kilkusetletnią tradycję wytwarzania mebli w Radomsku.
W naszej ofercie można znaleźć szeroką gamę mebli stylowych i nowoczesnych , których piękno i finezję wykonania doceniają klienci z całego świata. W swoich meblach używamy tylko atestowanych surowców, a głównym materiałem krzeseł i mebli jest drewno i materiały drewnopochodne, które łączymy z tkaninami, tworzywami sztucznymi lub metalem. Nie ma mebli uniwersalnych. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, komponując wyposażenie pomieszczenia w każdym detalu dostosowane do Twoich potrzeb. W naszym Biurze Sprzedaży czeka fachowa obsługa, która pomoże Ci porównać wszelkie opcje wyposażenia, ceny, dobrać odpowiedni design, by osiągnąć zaplanowany efekt.

Meble Radomsko - nasza oferta krzeseł

Krzesła Radomsko to meble, które korzystają ze 150-letniej tradycji wytwarzania krzeseł związane są z osobą Michaela Thoneta, który był twórcą wiedeńskiego stylu w produkcji mebli. Nasze krzesła są oparte są na harmonijnej zgodzie z naturą i inspirowane na ciężkiej ręcznej pracy. Jeśli wybierając nasze meble, preferujesz naturalność oraz tradycyjne kształty, z pewnością przypadną ci do gustu nasze krzesła, ich finezja oraz lekkość.

Jako producent krzeseł posiadamy bardzo bogatą ofertę sprzedawanych przez nas mebli obejmującą ponad 620 typów krzeseł, foteli, bujaków, hokerów, wieszaków oraz stolików, począwszy od klasycznych giętych, poprzez eleganckie, tapicerowane i nowoczesne gięte, to rezultat zastosowania najnowszych myśli technologicznej mebli kontraktowych Meble Radomsko.

Meble Radomsko- nasza oferta stołów

Stoły Radomsko to firma słynąca z produkcji jedynych w swoim rodzaju, nowoczesnych stołów drewnianych, stołów do jadalni, stołów rozkładanych i stolików przeznaczonych dla klienta indywidualnego. Przygotowane wspólnie z Meble Radomsko wyjątkowe rozwiązania opierają się na wieloletnim doświadczeniu i mają za zadanie spełnić wszystkie oczekiwania klientów. Wykwalifikowana kadra i możliwości technologiczne pozwoliły na stworzenie prezentowanych poniżej wzorów stołów i stolików – ich unikatowość i solidność przetestowało już wielu użytkowników. Niestandardowy design i różnorodne możliwości wymiarowe to potwierdzenie najwyższej jakości produktów i profesjonalizmu firmy.

Wybierz stoły: stylowe, kuchenne, nowoczesne, restauracyjne, metalowe do jadalni. Poleca lider w produkcji mebli – Stoły Radomsko. Kup stoły drewniane z wybranym przez siebie blatem oraz podstawą – różnorodne wybarwienia i kształty pozwolą na idealne dopasowanie stołu do danego wnętrza.

radomskomeble-krzeslo-niebieskie