Meble Wróbel

Meble Wróbel - z pasją do drewna

Firma „Stolarstwo Tomasz Wróbel” powstała z pasji do drewna, z zachwytu nad jego plastycznością, zapachem, grą kolorów usłojenia i strukturą gotowych wyrobów. Pasja ta przekłada się na meble, które tworzymy.

Bogata Oferta

Produkujemy meble z drewna sosnowego, przeznaczone głównie dla dzieci. Wykonujemy łóżka pojedyncze, dwupoziomowe i piętrowe. W naszej ofercie znajdują się również regały, skrzynie, szafki nocne i półki na książki. Szeroka gama barw i wzorów, pozwala na wybór produktu, dostosowanego do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Realizujemy zarówno zamówienia indywidualne, jak i hurtowe, dla klientów z kraju i z zagranicy.

Czuwamy nad jakością

Zależy nam, aby meble, które produkujemy, były bezpieczne. Czuwamy nad jakością naszych wyrobów. Wykonujemy je na nowoczesnych maszynach stolarskich sterowanych numerycznie, co zapewnia doskonałe odwzorowanie i dopasowanie wszystkich elementów. Dbamy o ekologiczne wykończenie drewna, stosując do malowania wyłącznie atestowane farby i lakiery.

Dzięki temu, że produkcja odbywa się w jednym miejscu, mamy kontrolę nad procesem produkcji, od przetarcia surowca, suszenia, aż po gotowy wyrób.