Meble z litego drewna – arcydzieła ręcznie wykonywane

meble z litego drewna biurko i szafka
Jesteś na etapie meblowania domu bądź mieszkania? Zależy ci na urządzeniu go w stylu industrialnym?

Świetnie się składa. Chcę Ci polecić najwyższej jakości meble z litego drewna od PatRei. Są niesamowite! Piękne, nietuzinkowe, oryginalne. O niespotykanej koncepcji łączącej żywicę, drewno i metal. To niepowtarzalne meble ręcznie tworzone, które bez wątpienia musisz mieć w swoim wnętrzu! 

Meble z litego drewna – indywidualne wykonanie

meble z litego drewna do salonu szafka rtv, zegar i statyw

Meble od PatRei pasują do wszystkich środowisk. Co ciekawsze – część z nich może być z powodzeniem używana na zewnątrz. Ponadto oferta zawiera nie tylko ich autorskie projekty, ale również samych dotychczasowych, zadowolonych klientów. PatRei pomoże w realizacji danej koncepcji, jaka pojawi się w myślach klienta. Na każdym etapie służy dobrą radą. Meble z drewna, stali i żywicy są niepodważalnymi bestsellerami, przede wszystkim wpasowującymi się we wszystkie aranżacje. 


szafka i stół z litego drewna

Drewniane meble

nadadzą charakteru w każdym wnętrzu


Jak powstają meble z drewna litego?

meble z litego drewna szafka rtv pod telewizor

PatRei podchodzi bardzo indywidualne do klienta, co niezwykle mi się podoba. Najpierw tworzony jest projekt, zgodny z zapotrzebowaniem. Po jego akceptacji – rusza proces realizacji. Meble z drewna litego są najczęściej wykonywane z naturalnych materiałów, tj. dębu oraz jesionu z lokalnego rynku. Zanim jednak zostaną wykorzystane do produkcji muszą przejść ścisłą obróbkę. Oczekiwany, idealny efekt końcowy zostaje uzyskany dzięki narzędziom, a także ogromnej precyzji wykonawcy tego dzieła. Jak zabezpieczane są meble drewniane? Producent używa w tym celu specjalnych olei, najlepszej jakości. Dlatego że kilkukrotnie nakładany jest ten specyfik zapewniamy wieloletnią trwałość mebla.

Produkty z drewna litego to arcydzieła z daru natury, jakim jest drewno. To kawałek przyrody, który musisz mieć w domu.

Co wyróżnia meble drewniane PatRei? 

stół do jadalni z litego drewna

Dlaczego warto sięgnąć po te meble drewniane? Gdyż PatRei to firma, która na piedestale stawia:

  1. Tylko i wyłącznie naturalne surowce, takie jak dąb i jesion. Przechodzą one dokładną obróbkę, ponieważ najważniejsze jest zadowolenie klienta efektem końcowym – pięknym, gotowym meblem. 
  2. Indywidualne podejście do każdego klienta. W ich ofercie królują przede wszystkim stoły oraz lustra, łóżka, regały, stoliki kawowe i szafki. Wszystkie mogą zostać wykonane według twojego pomysłu bądź możesz zdać się całkowicie na ich doświadczenie. Możesz liczyć na konsultacje w sprawie produktu, a także pomoc w wyborze materiału, koloru i kształtu. 
  3. Całkowicie ręczne wykonanie mebli z dbałością o wszystkie, przede wszystkim najmniejsze szczegóły. Gotowe projekty zadowolą najbardziej wymagającego klienta co do designu.

meble z litego drewna w salonie

Bliżej natury

dzięki meblom z litego drewna, które kupisz


Wszystkie te drewniane cuda znajdziesz w sklepie internetowym producenta – PatRei.

A o tym jak stworzyć wnętrze idealne dowiesz z mojego tekstu, który znajdziesz TUTAJ. 🙂

Napisany przez
Więcej od Ewelina Kopeć
Drążki do zasłon prysznicowych, które sprawdzą się w Twojej łazience
Urządzasz swoje wnętrza i właśnie szukasz pomysłu na odpowiednie wykończenie posadzki czy...
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sign up to our newsletter!