Merbau

Merbau - ogromne doświadczenie zawodowe

Trafiliście Państwo na stronę firmy z wieloletnim, piętnastoletnim doświadczeniem. Znakami rozpoznawczymi naszych mebli są jakość, funkcjonalność i nowoczesność. Tworzymy kuchnie na wymiar i na specjalne zamówienie. Oferujemy kompleksową usługę – od projektu, po wykonanie mebli i ich montaż. Możecie na nas liczyć również przy aranżacji wnętrz – nie tylko kuchni.

 

Dlaczego kuchnie na wymiar?

Kuchnie na wymiar to także świetne rozwiązanie dla nietypowych pomieszczeń, np. poddaszy, które ciężko urządzić ze względu na ich specyficzny układ. W takim wypadku, jeśli wybieramy gotowe zestawy mebli, musimy znaleźć wyposażenie tylko w konkretnych wymiarach. To nie należy do łatwych zadań, a w zasadzie może być niemożliwe. Kuchnia na wymiar sprawia, że wszystko staje się banalnie proste – projektujemy i wybieramy takie wymiary i kształty mebli, które nie tylko nam się podobają, ale idealnie dopasują się do problematycznego wnętrza.

Jakość, funkcjonalność, nowoczesność

Nie można zapominać o jednym – gotowe zestawy mebli są produkowane masowo. Po pierwsze, nie zapewni to unikalności. Po drugie, ciężko będzie znaleźć odpowiadający nam styl. Po trzecie i najważniejsze – w produkcji masowej często ogranicza się jej koszta i cierpi na tym jakość użytych materiałów oraz wykorzystane do produkcji technologie. Dzięki kuchni na wymiar zyskujemy jakość, funkcjonalność i nowoczesność. Każdy element tworzony jest na specjalne zamówienie o szczegółowych wytycznych przez co ich produkcja jest skrupulatna, solidna i dokładna.