Metiisto

Metiisto - ponadczasowe rękodzieło

W sklepie internetowym marki Metiisto czekają ręcznie tworzone wyroby dekoracyjne zapewniające codzienny komfort. Są wykonywane w tradycyjnej technice dwuosnowowej przez doświadczone tkaczki z podlaskiego Janowa. Wspaniale komponują się z klasycznymi elementami wystroju, ale równie dobrze wyglądają w połączeniu z nowoczesnym designem.

Tkaniny dwuosnowowe, czyli ręczna praca tkaczek

Jakie dekoracje powstają w wyniku ciężkiej, ale pełnej pasji pracy? Metiisto proponuje między innymi przepiękne poszewki na poduszki, torebki, plecaki, kosmetyczki i ozdobne makatki. W ofercie nie brakuje też dwustronnych koców i pledów, doskonale wpisujących się w modny nurt boho. Warto zwrócić uwagę na różnorodność wzorów i kolorów. Wszystkie są inspirowane tradycyjnym folklorem, jednak nie można odmówić im nowoczesnego sznytu. Najczęściej spotykanymi motywami na tkaninach są rośliny, zwierzęta, ludzie i ornamenty nawiązujące do wiejskiego życia.

Siwaki - nieprzemijający urok ceramiki

Siwaki to ceramiczne wazony powstające ręcznie w pracowni garncarskiej. Są wykonywane tradycyjnymi technikami toczenia ze starannością o najdrobniejszy element. Metiisto udostępnia możliwość zakupu tych nietuzinkowych naczyń w różnych kształtach, z ciekawymi zdobieniami. Do wyboru są również siwaki w formie dzbanków oraz niezwykłe donice eksponujące piękno roślin. Jeśli więc szukasz niebanalnych ozdób do swojego domu lub pomysłu na prezent, koniecznie odwiedź sklep internetowy Metiisto.