Metiisto

metiisto

Sklep z rękodziełem Metiisto - wyroby ludowe i artystyczne

Dodatkowo oferujemy woreczki z tego  samego materiału, które zostały stworzone do przechowywania kaszy lub ryżu, a także nieco cieńsze wersje do przechowywania  pieczywa. Nasze produkty to ciekawe połączenie innowacyjności z tradycją, czego dowodem są takie produkty jak  na przykład malutki lniany woreczek na słuchawki lub większy na suszarkę do włosów. Oferujemy także ubrania z lnu dla miłośników naturalnych materiałów.

Otrzymamy niebanalne, unikatowe kompozycje

Specjalizujemy się także w produkcji ponadczasowych wazonów ceramicznych. Ofertę tworzą wyroby ludowe z  tego  materiału  o  różnych  kształtach,  rozmiarach  i  kolorach.  Dzbany  są wyrabiane  w  tradycyjnym  warsztacie garncarskim, a następnie sprzedawane poprzez nasz sklep internetowy oferujący artykuły z kategorii rękodzieło ludowe i artystyczne.

Rękodzieła ludowe, które sprawiają wrażenie lekkich i delikatnych

Ciekawą grupą wyrobów w sklepie Metiisto są naczynia ceramiczne żaroodporne. Stanowią wspaniałą alternatywę dla nowoczesnych produktów. Są odpowiednim uzupełnieniem kuchni zaaranżowanej w starym stylu, jak i przełamaniem nowoczesności wśród współczesnych elementów wystroju.

metiisto dzbanek
metiisto poduszka
metiisto drewno
metiisto tkaniny