Metpol Electrotechnology

emetpol-sciana-drewnania

Metpol Electrotechnology — połączenie funkcjonalności i designu

Firma Metpol Electrotechnology współpracuje z cenioną marką Karlik — producentem osprzętu elektroinstalacyjnego, który rozpoczął działalność w latach 70. Przez kilkadziesiąt lat nabył doświadczenie i wiedzę, niezbędne do tworzenia produktów najwyższej jakości. Dlatego w sklepie internetowym Metpol czeka wyłącznie niezawodny asortyment, który nie tylko ułatwia codzienne funkcjonowanie, ale też zdobywa serca fanów nowoczesnego designu.

Metpol Electrotechnology — kolekcje, które musisz poznać

W Karlik Deco dostępne są łączniki, gniazda i regulatory w różnych kolorach, które można zestawić z ozdobnymi uniwersalnymi ramkami. Seria Flexi dostępna jest w kilku modnych kolorach, które dają możliwość uzyskania eleganckiego układu ramki, która pasuje zarówno do wnętrz w aranżacji klasycznej, jak i nowoczesnej. Seria Junior to typowe modele pojedynczych i podwójnych łączników oraz standardowe pojedyncze gniazdka bryzgoszczelne, które są dostępne z białą, grafitową, lub transparentną barwioną klapką. W katalogu serii Lisa dostępne są charakterystyczne łączniki z piktogramami, w tym łącznik schodowy, typu „dzwonek”, z symbolem „światło” i krzyżowy.

Metpol Electrotechnology — serie osprzętu elektroinstalacyjnego

Osprzęt z serii Karlik Logo to najnowsze technologie w formie standardowych mechanizmów gotowe do montowania w ramkach na osprzęt elektroinstalacyjny, które wyróżniają się formą i designem. Seria Mini to alternatywa dla tych, którym zależy na tym, aby osprzęt elektrotechniczny płynnie komponował się z aranżacją wnętrza. Komponenty dostępne są w kilku modnych wersjach kolorystycznych. W serii Trend dostępne są pojedyncze i podwójne mechanizmy gniazdek prądowych, gniazdek zasilających USB, DATA, internetowych RJ45, telefonicznych RJ11, RTV-SAT oraz gniazdek do instalacji głośnikowych pod nagłośnienie do zestawów kina domowego, sal konferencyjnych itp. Karlik Senior to wyjątkowy przykład industrialnego designu, który ma swoich zwolenników. Akcesoria z tej serii dostępne są dwóch klasycznych wariantach kolorystycznych, czyli w typowej bieli i klasycznej czerni.

emetpol-kuchnia
emetpol-podloga
emetpol-salon
emetpol-sypialnia