Midori Tea 4 Me

midori-tea-glowne-herbaty

Midori Tea 4 Me - podróż po świecie niepowtarzalnych smaków

Sklep z herbatą i ceramiką Midori Tea 4 Me proponuje oryginalne herbaty z całego świata w tym wyjątkowe herbaty z Japonii jedyne w swoim rodzaju. W sklepie znajdziecie również ręcznie robioną ceramikę japońską, która jest znana i ceniona na całym świecie. Zapraszamy do nas ponieważ herbata i ceramika to nieodzowne elementy codziennego dnia. Pragniemy zabrać Cię w fascynującą podróż po świecie niepowtarzalnych smaków i różnorodnych woni. Z nami odnajdziesz głębię aromatu prawdziwej herbaty. Zatracisz się w codziennej chwili przyjemności podczas picia tego liściastego napoju. Nasz sklep z herbatą i ceramiką to miejsce, gdzie nie tylko odkryjesz najbardziej egzotyczne gatunki herbat. Dzięki szczegółowym informacjom poznasz także ich właściwości oraz dowiesz się jak wygląda sposób ich parzenia. Ta kompleksowa wiedza pozwoli Ci czerpać pełnię przyjemności z degustacji naszych produktów. Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu, aby odkryć nowe smaki, które z pewnością zdobędą Twoje podniebienie już od pierwszych chwil. Jeśli natomiast jesteś wielbicielem aromatycznej kawy i od pachnącej filiżanki  lubisz zacząć swój dzień, to jesteś w odpowiednim miejscu- Zapraszamy do nas. Ponieważ od roku jesteśmy dumnym architektem trzech wyjątkowych mieszanek wysokogatunkowej kawy o nazwie Itabira. Nasza palarnia gwarantuje, że ziarna  zawsze będą najwyższej jakości, wyjątkowo aromatyczne i świeże, odpowiednio przechowywane i właściwie zapakowane.

Midori Tea 4 Me - oferta herbat naturalnych

W swojej ofercie posiadamy herbaty sypane naturalne. Od początku tworzenia naszego sklepu najważniejszą myślą jaka nam przyświecała było oferowanie tylko produktów jak najbardziej ekologicznych, dlatego wprowadziliśmy jako produkt flagowy nasze herbaty naturalne midori. Jesteśmy bardzo dumni, że mamy swój mały wkład w to abyśmy pili jak najlepsze herbaty i jak najbardziej naturalne. W naszych herbatach naturalnych midori znajdziecie prawdziwe bogactwo smaków i aromatów. Najważniejsze jednak jest to, że powstały one z poszanowaniem naszego środowiska i dlatego herbaty naturalne z oferty midori pachną naturą, owocami, ziołami, polnymi kwiatami i przyprawami. Herbaty Bio, które pochodzą z upraw gdzie nie używa się chemicznych środków ochrony roślin. Midoritea to herbaty ekologiczne bez dodatku sztucznych dodatków więc pamiętajcie, że należy dać im troszkę więcej czasu podczas parzenia aby wszystkie naturalne dodatki oddały nam całe swoje bogactwo.

Midori Tea 4 Me - różnorodne herbaty japońskie

Japończycy dzięki wielowiekowej tradycji uprawy herbacianych krzewów i szczególnemu podejściu do rytuału picia herbaty, stali się herbacianymi mistrzami. Zielone herbaty japońskie to najlepsze, najbardziej wartościowe i najpopularniejsze herbaty wśród smakoszy na całym świecie. W naszej ofercie dostępna jest zielona herbata matcha- sproszkowana zielona herbata, gyokuro- zwana jadeitową rosą, genmaicha- zielona herbata z dodatkiem prażonego ryżu, sencha, kukukicha i wiele innych. Łączy je wysoka jakość, piękny kolor i niepowtarzalny smak. Herbaciane krzewy, z których produkowane są nasze zielone herbaty są uprawiane w znanym na całym świecie regionie Uji w prefekturze Kioto. To właśnie z tego miejsca pochodzą najwartościowsze zielone herbaty a w szczególności najlepsza matcha na świecie.

Midori Tea 4 Me - oferta dla gastromomii

Hurtownia herbaty, kawy i ceramiki Midori Tea 4 Me oferuje najlepsze herbaty z całego świata, świeżo paloną kawę oraz ceramikę zwłaszcza tą do restauracji sushi. Jesteśmy jedną z niewielu firm, które nie posiadają minimum logistycznego. Oferty są indywidualnie dopasowywane do aktualnych potrzeb klienta. Wyróżnia nas szybki czas realizacji i konkurencyjne ceny. Oferta cenowa z katalogów Tokyo Design Studio jest ustalana wspólnie z klientem. Wypełnij formularz na naszej stronie internetowej w zakładce oferta dla gastronomii, aby otrzymać cennik na wybrane produkty.

midori-tea-kawa
matcha-zielona
midori-tea-dzbanek
matcha-herbata
midori-tea-herbata-rozowa
midori-tea-kubki