Milin

milin-zdjecie-glowne

Milin – kilka słów o naszej firmie

Jesteśmy polską firmą tworzącą drewniane zabawki. Pragniemy, aby nasze produkty bawiły i uczyły dzieci. W tym zdaniu zawiera się cała filozofia naszej firmy.  Nasze zabawki dedykujemy świadomym rodzicom, którzy szukają ekologicznych, edukacyjnych zabawek, z najwyższej jakości materiałów. Dzieci powinny uczyć się bawiąc i bawić ucząc, wiemy to, dlatego pod tym kątem zaprojektowaliśmy wszystkie zabawki. Nasze zabawki edukacyjne takie jak Robot Jojo uczą logicznego myślenia, koordynacji wzrokowo ruchowej, cierpliwości. Robot Jojo posiada w zestawie 5 trybików, które należy dopasować w odpowiednie otworki, tak by mogło pracować równocześnie kilka.

Milin – nasze przeplotki

Przeplotki rozwijają kreatywność, wyobraźnię oraz zdolności motoryki małej. Przeplatanie zwierzątek sznurówką będzie radosnym czasem zabawy, poznawania zwierząt oraz kolorów. Rekomendowane przez lekarza okulistę, dziecko podczas zabawy ćwiczy mięśnie oka. Zabawka stworzona w duchu metody Montessori. Przeplotki zdobyły wyróżnienie w konkursie Zabawka Roku 2020 w kategorii zabawka przedszkolna. Rekomendowane dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Milin – domki dla lalek

Nasze domki są zupełnie inne niż pozostałe dostępne na rynku. Przede wszystkim dlatego, że każdy element ma grawerowane powierzchnie (z dwóch stron). Jest to bardzo czasochłonna czynność co wpływa na cenę, ale także na jakość i efekt finalny wykończenia. Ponadto domek jest konstrukcji modułowej – wyklucza to potrzebę zastosowania śrubek, daje bardzo dobrą stabilność i dzięki temu wygląda niezwykle estetycznie. Materiał z którego wykonujemy zabawki to najwyższej jakości sklejka, która jest produkowana z poszanowaniem środowiska leśnego ,zwierząt, roślin i ludzi – co potwierdza certyfikat FSC® .

Milin-domek
milin-Kot-Filip
milin-zabawka
milin-kotka-balbinka