MILKLAB

karmienie-dziecka

MILKLAB - czym się zajmujemy?

Firma DANLAB istnieje na rynku od 2007 r. Nieustająco rozwijamy się, aby odpowiadać na rosnące zapotrzebowanie naszych klientów. Idziemy naprzeciw zadaniom nam stawianym i każdego roku wprowadzamy do naszego portfolio nowe profesjonalne produkty. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i staramy się spełniać Państwa oczekiwania. Na rynku specjalistycznym znacie nas Państwo pod marką DANLAB, natomiast do Mam docieramy z naszym brandem MILKLAB.
Zdrowie naszych najmłodszych Odbiorców jest dla nas priorytetem. W swojej ofercie posiadamy pełne spektrum profesjonalnych urządzeń do wyposażenia banków mleka kobiecego, jak również laktatory i butelki do użytku domowego.

MILKLAB - dostarczamy urządzenia do Banku Mleka w Polsce

Profesjonalnym sprzętem dla dzieci i noworodków zajmujemy się od 8 lat. W 2012 roku dostarczaliśmy urządzenia do pierwszego Banku Mleka w Polsce. Fundacja Bank Mleka Kobiecego zajmuje się promocją naturalnego karmienia w środowisku medycznym oraz wśród rodziców. Fundacja rozpowszechnia wiedzę na temat naturalnego pokarmu kobiecego oraz stosowania terapii żywieniowej mlekiem matki w warunkach szpitalnych. Fundacja rozpowszechnia w placówkach medycznych w Polsce program „Mleko Mamy dla wcześniaka”, którego celem jest zwiększenie dostępu do naturalnego pokarmu dla dzieci przedwcześnie urodzonych i przewlekle hospitalizowanych. Współpracujemy z najlepszymi producentami i posiadamy profesjonalny serwis na sprzedawane urządzenia.

milklab-laktator-reczny-ameda
milk-lab-podwojny-zestaw-laktacyjny-hygienikit-ameda
milklab-zestaw-10szt-butelek-sterifeed-jednorazowych-100ml
milklab-zestaw-10szt-smoczek-ortodontyczny-sterifeed