Minio

minio-szafka-rtv

Minio - kilka słów o nas

Sklep internetowy zajmujący się sprzedażą mebli. Powstał z sympatii do branży meblowej i długoletniego doświadczenia, inspirowany chęcią penetracji tematu e-commerce i kontaktu z klientem detalicznym. W ofercie sklepu znajdziecie Państwo szeroką gamę mebli pod RTV, nowoczesnych meblościanek, półek, regałów oraz mebli łazienkowych. Zapraszamy do odwiedzenia naszego internetowego sklepu meblowego.

Minio - oferta meblościanek

Nowoczesne meblościanki do salonu zdecydowanie różnią się od ich ciężkich odpowiedników z przeszłości, zakrywających całą ścianę i zajmujących zbyt dużo przestrzeni.
W naszej ofercie proponujemy lekkie, stylowe meblościanki modułowe, które można ze sobą zestawiać w dowolną kompozycję. Szafki w formie zarówno stojącej, jak i wiszącej, tworzą ele…
Nowoczesne meblościanki do salonu zdecydowanie różnią się od ich ciężkich odpowiedników z przeszłości, zakrywających całą ścianę i zajmujących zbyt dużo przestrzeni.
W naszej ofercie proponujemy lekkie, stylowe meblościanki modułowe, które można ze sobą zestawiać w dowolną kompozycję. Szafki w formie zarówno stojącej, jak i wiszącej, tworzą elegancką oprawę centralnej części z telewizorem. Zamykane lub otwarte, pozwolą uporządkować przedmioty i wyeksponować te, które warto pokazać. Nie trzeba decydować się na cały komplet – równie dobrze można zacząć od pojedynczego mebla i w razie potrzeby rozszerzać aranżację pokoju o kolejne bryły. Design mebli uwzględnia różne style, dlatego zarówno minimaliści, jak i kochający przytulne klimaty, znajdą w kolekcji coś dla siebie.

Minio - zestawy mebli łazienkowych

Nowoczesne łazienki często wyglądem przypominają eleganckie saloniki kąpielowe, w których przyjemnie jest zrelaksować się po całym dniu. Szczególnego klimatu dodają meble, które, tak jak i w innych wnętrzach domu, powinny być starannie wybrane według gustu właścicieli oraz ich potrzeb. Niektórzy preferują minimalizm, oszczędność kolorów i form. Inni szukają w łazience ciepła, naturalnych barw czy egzotycznego akcentu.
Nasze zestawy mebli łazienkowych złożone są z pełnych prostoty modułów, które doskonale prezentują się zarówno pojedynczo, jak i w całym komplecie. Pojemne półki i ergonomiczne rozwiązania porządkują przestrzeń, ukrywając kosmetyki, akcesoria, czy ręczniki. W ten sposób w łazience zawsze panuje ład i harmonia.

mino-SZAFKA POD TELEWIZOR DIDI 180 CM MATERA/OLD WOOD
Minio MEBLOŚCIANKA LAMELA 39 DĄB ARTISAN
Minio KOMPLET MEBLI ŁAZIENKOWYCH W KOLORZE MATERA OLD STYLE - MONTREA
Minio SZAFKA RTV MODI 150 CM DĄB CRAFT ZŁOTY CZARNY
  • Mariola Grzesiak minio.com.pl
  • Warszawska 135
  • 98-400 Wieruszów
  • +48 881 966 331
  • biuro@minio.com.pl