Mobler Design

Rodzinna tradycja która trwa

Mobler Design to rodzinna firma. Nazwisko Dębowiec od dawna kojarzone jest z branżą meblarską nie tylko przez oczywiste skojarzenia z naszym ulubionym materiałem. Korzystamy z wielopokoleniowego doświadczenia. Kilkadziesiąt lat temu pierwszy warsztat powstał w jednym z pokoi, obok sypialni dziadka, lata później z synami przeniósł stolarnie do osobnego budynku a teraz Ci, wraz z synami planują dalszy rozwój.

Mobler Design - naturalne Polskie drewno

Nasze meble to przede wszystkim połączenie litego drewna dębowego i stali, unikatowe meble które mogą państwo wybrać z naszej oferty bądź podrzucić nam do wyceny swój pomysł. Równie chętnie wykonujemy meble z drewna z odzysku – rozbiórkowego dębu czy sosny. Pasja do drewna to u nas tradycja, przekazywana z pokolenia na pokolenie. To właśnie pasja wyróżnia nas z pośród innych firm, w każdy realizowany przez nas projekt wkładamy całe serce i robimy wszystko by nasz klient był w pełni zadowolony.

Pasuje do każdej aranżacji

Aranżacja mieszkania to bardzo ważne i trudne zadanie. Dom jest przestrzenią która powinna zapewniać schronienie i spokój oraz przywoływać jedynie pozytywne emocje. Dlatego tak ważne przy wyposażaniu wnętrz jest, by uniknąć złych wyborów. Ponadto decyzje które wtedy zapadają odbijają się echem w naszym życiu przez dłuższy czas. Należy więc stawiać na rozwiązania ponadczasowe i solidne.

W polskich domach od pokoleń punktem centralnym był i jest stół. To tu skupia się życie rodzinne, tu spożywamy wspólne posiłki, tu rozmawiamy, spotykamy się z przyjaciółmi. Ważne jest by mebel nie stał się przeszkodą- wysokiej jakości materiały odporne na uszkodzenia i upływ czasu ubrane w estetyczną, stabilną formę pozwolą się skupić na tym co najważniejsze.