Mokee

Niepowtarzalne akcesoria, dodatki i meble dla dzieci

moKee to firma oferująca bardzo praktyczne i funkcjonalne akcesoria, dodatki oraz meble dla niemowląt oraz starszych dzieci. Bogaty asortyment przedsiębiorstwa podbija serca rodziców w krajach całej Europie. Wszystkie produkty są wysyłane bezpośrednio z warsztatów moKee, dlatego klienci zawsze mogą liczyć na konkurencyjne ceny. Ponadto firma ta pracuje z różnych miejsc w całej Europie. Na piedestale stawia zawsze dbałość o klienta. 

Oferta moKee opiera się na jakościowych produktach wykonanych z niezwykle wytrzymałych i solidnych materiałów, przez co będą służyć latami. Łóżeczka tworzone są z drewna bukowego, które posiada certyfikat. Buk to surowiec twardy, a jednocześnie delikatny i trwały. Część produktów tworzona jest z Filca WoolNest, czyli włoskiej wełny wysokiej klasy. Filc jest trwały i miękki. 
Meble moKee rosną razem z dzieckiem, wspierając jego rozwój. Akcesoria, dodatki i umeblowanie są projektowane we współpracy z rodzicami. Efektem tego jest asortyment funkcjonalny i w przystępnej cenie dla każdej rodziny.

W ofercie moKee odnaleźć można: łóżeczka dziecięce, materace, ochraniacz na materac, łóżeczko turystyczne, akcesoria do łóżeczek, jak baldachim czy przewijak oraz kosze Mojżesza w kilku wariantach. Oprócz tego dostępne jest wyposażenie pokoju, jak akcesoria do karmienia i kąpieli, meble, półka, akcesoria do przechowywania, a także akcesoria do pokoju dziecięcego, m.in.: tekstylia, gniazdko niemowlęce, pościel, prześcieradła, akcesoria do zabawy. Znajduje się tu wszystko, co niezbędne dla niemowlaka i starszego dziecka. 

——-

5
4
3
2

——-

Napisany przez
Więcej od Ewelina Kopeć
Ravon – fenomenalny producent wanien i umywalek do personalizowanej łazienki
Ravon i jego bogaty asortyment pomogą Ci w stworzeniu spersonalizowanej łazienki marzeń.
Czytaj więcej
0 replies on “Mokee”