Mossy

mech

Mossy - kilka słów o nas

Nasza firma Mossy istnieje na rynku od września 2018 roku. Możemy pochwalić się wieloma realizacjami, którymi zajmowaliśmy się od wstępnego projektu po montaż. Współpracujemy również z architektami. W dalszym ciągu rozwijamy się, szukamy nowych rozwiązań. Mech? Kojarzy się przede wszystkim z lasem…Dzięki nam, mogą go Państwo przenieść do dowolnego pomieszczenia łazienki, salonu, biura.. Ogranicza nas tylko wyobraźnia. W najpiękniejszych łazienkach na świecie znajduje się nawet na suficie! Posiadamy w ofercie mech chrobotek, mech poduszkowy oraz sztuczne rośliny.
Jeśli szukasz wykonawcy, który podejdzie do Twojego projektu profesjonalnie, tworząc nieszablonową zieloną ścianę, czekamy na kontakt!
Mech, który wykorzystujemy, pochodzi z legalnych skandynawskich upraw i posiada certyfikat ISO 9001-14001.

Mech chrobotek

Panel z mchu chrobotka premium, wykonany w 100% hand-made. Został wyprodukowany w taki sposób by montaż można było wykonać samemu w prosty i szybki sposób na klej montażowy bądź kołki rozporowe. Panele wykonane są z lekkiej i wytrzymałej płyty wilgocioodpornej o wymiarze kwadratu 50×50 cm i grubości 5mm. Na nim osadzony jest mech o grubości ok. 5-8cm. Obrzeża panelu są wykończone chrobotkiem, dzięki czemu panele można łączyć między sobą, tworząc zwartą, jednolitą zieloną ścianę z mchu.

Mech poduszkowy

Panel z mchu poduszkowego, wykonany w 100% hand-made. Kolor mchu nie jest jednolity, dzięki czemu możemy uzyskać efekt jak najbardziej zbliżony do naturalnego. Panel został wyprodukowany w taki sposób, by montaż można było wykonać samemu w prosty i szybki sposób na klej montażowy bądź kołki rozporowe. Panele na ścianę z mchu poduszkowego wykonane są z lekkiej i wytrzymałej płyty wilgocioodpornej o grubości 5mm o wymiarze 50x50cm. Na nim osadzony jest mech poduszkowy o grubości ok. 6-8cm. Mech użyty do paneli jest miękki i stwarza efekt 3D. Obrzeża panelu nie są wykończone mchem, dzięki czemu panele można łączyć ze sobą, tworząc zieloną ścianę z mchu.

Ścianki ze sztucznych roślin

Mata zalecana jako samodzielny element dekoracyjny, podkład pod kompozycje florystyczną zarówno wertykalną jak i poziomą. Odpowiednia do przestrzeni zewnętrznych oraz wewnątrz, wodoodporna, maskuje mankamenty powierzchni. Tworzy jednolite powierzchnie roślinne, dając realistyczny efekt. Łatwa w montażu oraz przycinaniu, posiada zaczepy montażowe.

mossy-sciana-z-mchu
mossy-mech-w-lazience
mossy-scianka-z-roslin
mech-na-scianie