Mountain Glamp

moutainglamp-kopuly

Mountain Glamp — poznaj nasze kopuły

Nasz obiekt jest czynny jest cały rok. Kopuły są ogrzewane i klimatyzowane. W skład naszego obiektu wchodzi 5 kopuł: różowa Wilma, zielona Bam Bam, żółta Pables, niebieska Dino, brązowa Fred. Do Państwa należy wybór, którą z kopuł zarezerwujecie na swój wymarzony wyjazd w Tatry. Kosze śniadaniowe dostarczany prosto pod Wasze drzwi. Każdy z naszych glampów zapewnia przepiękne widoki na pasmo Tatr i niesamowite wschody słońca. Kopuły przygotowane są do ugoszczenia dwóch gości. W wyposażeniu kopuły znajduje się aneks kuchenny, łazienka, wanna oraz suszarka do włosów. Z domków rozpościera się przepiękny widok na panoramę Tatr,  który można podziwiać z podwójnego, wygodnego łóżka.

Mountain Glamp — zimowe atrakcje w okolicy

Nasz ośrodek Mountain Glamp znajduję się w samym centrum Tatr. Od Zakopanego dzieli nas jedynie 15 min drogi, a od Gubałówki tylko 25 min! W okolicy Poronina znajdziecie Państwo Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska, jest to najbardziej popularna stacja narciarska na Podhalu. Oferuje aż 15 km tras zjazdowych o różnym stopniu trudności, od tych łagodnie nachylonych aż po trasy posiadające homologację Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS. Czekają tu świetni instruktorzy i dobrze wyposażone, nowoczesne wypożyczalnie sprzętu narciarskiego i snowboardowego. Stacja Narciarska RUSIŃ-SKI, to kolejna atrakcja w okolicy. Stacja kilkakrotnie zdobywała wyróżnienia w plebiscycie „Najlepsza Stacją Narciarska Małopolski”. Stoki sprzyjają narciarstwu rodzinnemu.

Mountain Glamp — baseny termalne

Znajdujące się w okolicy Termy Bukovina, to eleganckie termy z zewnętrznymi i wewnętrznymi basenami rekreacyjnymi i pływackimi.
W każdym z nich można cieszyć się kojącymi właściwościami wody termalnej, której temperatura waha się od 30 do 38°C.
Natomiast termy Gorący Potok, to kompleks, które tworzą baseny zewnętrzne, napełnione wodą termalną o temperaturze 34 – 40°C. Kompleks kilkunastu unikalnych basenów zewnętrznych z naturalną, surową wodą siarkową, w których każdy znajdzie atrakcje dla siebie. Nie można również zapomnieć o Aqua Parku Zakopane, który rozpoczął modę na baseny termalne. Łączy profil sportowy, rekreacyjno-leczniczy i rozrywkowy. Mieszczą się tu baseny rekreacyjne, w tym jeden z torami pływackimi, zjeżdżalnie, bicze wodne, podwodne gejzery i jacuzzi. Ciepła woda w zewnętrznym basenie termalnym ma właściwości lecznicze (zawiera m.in. wapń, sód, siarkę, magnez, potas i krzem.

Mountain Glamp — muzea i galerie

Jedno z najstarszych muzeów Muzeum Tatrzańskie istnieje od 1889 r. Dziś w jego ramach działa 10 oddziałów, prezentujących kulturę i historię Podhala. Najbardziej znany jest mieszczący się przy Krupówkach Gmach główny z ciekawą wystawą historyczną, etnograficzną, przyrodniczą. W Galerii Władysława Hasiora prezentowane są dzieła jednego z najbardziej niepokojących i kontrowersyjnych zakopiańskich artystów. Dla osób lubiących zajęcia artystyczne oraz rzemiosło polecamy Centrum Kultury Rodzimej w Czerwonym Dworze. Prezentowana jest tu różnorodna twórczość znanych podhalańskich artystów i rzemieślników, odbywają się warsztaty haftowania, malowania na szkle i robienia kwiatów z bibuły, w galerii zaś można kupić góralskie chusty czy piękne wyroby ze skóry.

moutainglamp-wystroj-wnetrza-kopuly
moutainglamp-wysposazenie
moutainglamp-wannamoutainglamp-wanna
moutainglamp-srodkek-kopuly-wanna
moutainglamp-kopula-nocleg-w-kopule
moutainglamp-gory