Mrotex

mrotex-urzadzenie

Mrotex - obsługa i dystrybucja na najwyższym poziomie

Mrotex oprócz profesjonalnej obsługi branży kosmetycznej, medycyny estetycznej i salonów SPA, oferuje sprzedaż urządzeń kosmetycznych oraz jako jedyny zajmuje dystrybucją sprzętów medycznych od cenionych firm, jak ICOONE®, ICOONE® LASER, Algeness oraz REM.

Proponuje innowacyjne technologie, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów w Polsce. Szczególnie cenią je sobie duże kliniki medycyny kosmetycznej oraz salony odnowy biologicznej.

Nie tylko urządzenia medyczne i kosmetyczne

Mrotex jest także dystrybutorem dermowypełniacza Algeness – wysokojakościowego i niezawodnego oraz lasera do depilacji Epila Laser.

Dodatkowo firma ta na terenie Polski produkuje wysokiej klasy, specjalistyczne kostiumy Bodysuit, które stosowane są do masażu podciśnieniowego. Cieszą się one ogromnym powodzeniem sprzedażowym w przeszło 50 krajach na wszystkich kontynentach. Mrotex to jedyny, a zarazem oficjalny producent kostiumów wykorzystywanych przy zabiegach ICOONE oraz innych z zakresu masażu podciśnieniowego. Klienci mogą liczyć na szkolenia z dziedziny urządzeń do masażu podciśnieniowego.

Mrotex zajmuje się również dystrybucją cenionej brytyjskiej marki REM, której sztandarowym produktem są meble do salonów fryzjerskich, Barber shopów oraz salonów kosmetycznych.

Mrotex - Kompleksowy serwis i naprawa

Firma Mrotex zapewnia w całej Polsce serwis urządzeń medycznych i kosmetycznych, w tym: naprawę, diagnostykę, wymianę uszkodzonych akcesoriów i ich modernizację.

Przedsiębiorstwo wyróżnia się wyjątkowo szybką, a zarazem skuteczną naprawą sprzętów. Zawdzięczają to zdobytemu przez lata doświadczeniu, doskonałym kontaktom z producentami, ogromnej wiedzy na temat urządzeń i dostępności do dużej ilości części zamiennych. Profesjonalni serwisanci Mrotex bardzo trafnie i w krótkim czasie znajdują źródło problemu, a następnie ekspresowo zajmują się jego rozwiązaniem. Zajmują pozycję lidera na rynku, godnego zaufania.

W ofercie Mrotex znajdują się również ekspertyzy oraz wyceny sprzętów medycznych i kosmetycznych na potrzeby wielu różnych instytucji.

mrotex-bodysuit-ubranie-rekaw
mrotex icoone_LaserMed
mrotex-bodysuit-ubranie-caly-komplet