MTM Design&Welding

mtmdesignwelding-glowne

Kilka słów o nas

MTM design & welding narodziło się z miłości do metalu, drewna i loftów. Kreatywnie łączymy nasz styl industrialny z różnymi nurtami. Tworzymy wyroby dla najbardziej wymagających klientów, którzy posiadają wyrafinowane potrzeby i gust w dziedzinie aranżacji wnętrz. Staramy się jak najmniej ingerować w piękno i naturalność materiałów. Skromnie przyznajemy, że jedynie nadajemy określoną formę kawałkowi drewna i metalu, ale elegancja i niepowtarzalność tych surowców to już dzieło natury.

Każdy nasz produkt jest owocem czasochłonnej i wymagającej pracy rękodzielniczej. Każdy z nich jest unikalny – jak “linie papilarne” słojów i sęków drewna. Każdy jest niepowtarzalny – tak samo jak nasi klienci.

Co oferujemy?

Oferta MTM Design & Welding to gwarancja wszechstronnego designu, doskonale wpasowującego się w nowoczesne wnętrza. Znajdziecie u nas m.in. schody przemysłowe wykonane na wymiar, poręcze i balustrady, drzwi loftowe, tarasy, bramy oraz ogrodzenia.

Nasze meble są również dostępne na zamówienie i charakteryzują się unikalnością, ponieważ wykonane są z materiałów pochodzących z recyklingu. Ponadto oferujemy designerskie oświetlenie, które doda wyjątkowego charakteru każdemu wnętrzu.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem, gdzie znajdziecie jeszcze więcej informacji na nasz temat: Eklektyzm w meblarstwie.

Jak pracujemy:

Realizujemy projekty indywidualne, dostosowane do potrzeb naszych klientów. Nasza oferta obejmuje również kompleksowe usługi dla firm. Wykonujemy zlecenia spawania różnego rodzaju konstrukcji, zgodnie z rysunkami technicznymi.

Dla nas każda przestrzeń stanowi wyzwanie i płaszczyznę do dialogu z klientem. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług i zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

mtmdesignwelding - schody
mtmdesignwelding - drzwi loftowe
mtmdesignwelding - balustrady
mtmdesignwelding - meble na wymiar
mtmdesignwelding - Oświetlenie
mtmdesignwelding - taras