Mybaby

mybaby głowne

Mybaby słów kilka o nas...

Nasz sklep to nie tylko platforma, gdzie w łatwy i przyjemny sposób dokonasz zakupu komfortowych i ergonomicznych akcesoriów dla Swojego Maluszka, to także miejsce, w którym zadbasz o swoje zdrowie . Sprzedawane przez Nas artykuły do pielęgnacji i higieny dla dzieci produkowane są przez znanego i cenionego producenta-firmę Maltex, Wszystkie są przemyślane, stworzone z certyfikowanych i bezpiecznych komponentów pochodzenia europejskiego.

Bezpieczeństwo i ergonomia według Mybaby

Komponujemy  swój asortyment w oparciu o produkty, które są tworzone z pasja, a oparte na wiedzy i trosce. Dlatego właśnie posiadamy w swojej ofercie m.in. regulowany stojak pod wanienkę, który pozwala na zmianę wysokości,  aż do 12 cm, dzięki czemu łatwiej go dostosować do wzrostu osoby kąpiącej dziecko. Nasze podesty natomiast posiadają powierzchnię ułatwiającą zmianę pozycji oraz zapewniającą komfort i poczucie bezpieczeństwa dziecka. Docenione przez Rodziców zostały również nasze krzesełka do kąpieli “Panda”, które pozwalają dziecku na beztroską i bezpieczna zabawę w wodzie, jednocześnie odciążając kręgosłup rodzica.

Design w świecie Mybaby

Sprzedawane przez Nas produkty są cenione nie tylko za doskonałe materiały i jakość, ale przede wszystkim za wysoki poziom estetyki i charakterystyczne połączenia kolorystyczne. Design ten doceniają zarówno najmłodsi, jak i dorośli. Proponowana przez Nas kolekcja Lulu Design jest idealnym rozwiązaniem w świecie przeładowanym bodźcami. Produkty z tej kolekcji świetnie wpasują się  w każde wnętrze.

mybaby zdjecie kąpiel
mybaby zdjęcie stołek
mybaby bing