myMODULO

mymodulo-sciana-tapicerowana

myMODULO - kilka słów o nas

Nasza ekipa, niczym doświadczona stylistka, pomoże Tobie dobrać panele ścienne odpowiednie do rodzaju wnętrza i jego przeznaczenia. Nie jest istotne, czy urządzasz mieszkanie, biuro, restaurację, salon urody, przedszkole, czy przestrzeń użyteczności publicznej – mamy produkty dedykowane każdemu wnętrzu. Znajdziesz u nas nowoczesne i łatwe w utrzymaniu panele ścienne, panele tapicerowane, tapety, maskownice do grzejników, a także meble tapicerowane: łóżka, zagłówki, siedziska. Bogata oferta pozwoli na szybką i niezwykłą metamorfozę ścian, aby wystrój był dokładnie taki, jakiego potrzebujesz.
Nasza kolekcja zachwyca wyglądem, imponuje jakością i przekonuje funkcjonalnością. Produkty w myMODULO posiadają jeszcze inną zaletę – są przeznaczone do samodzielnego montażu.

myMODULO - ubierzemy Twoje ściany!

Wnętrze jest jak ciało dla każdego człowieka – to miejsce, w którym chcemy czuć się bezpieczni, zrelaksowani i skupieni na tym, co najważniejsze. Równocześnie to wizytówka, znak rozpoznawczy osobowości, firmy lub instytucji.
Dlatego w „myMODULO” dbamy o to, aby aranżacja przestrzeni i użyte do niej panele, oddawały Twój charakter i wzbudzały w odwiedzających pozytywne emocje.

myMODULO - panele i łóżka tapicerowane

Panele tapicerowane składają się z drewnianej podstawy, miękkiego wypełnienia oraz obicia. Tworzą swoistą bazę dla dekoracji ściennych, łóżek sypialnianych czy siedzisk w przedpokojach, dzięki czemu pozwalają zaaranżować każde wnętrze zgodnie z najbardziej niezwykłą wizją.
Do niedawna były stosowane jako ozdoba przestrzeni publicznych, stopniowo pojawiały się w hotelach, restauracjach, aby odnieść spektakularny sukces w biurach i przestrzeniach prywatnych. Ze względu na szerokie zastosowanie i korzyści, płynące z użytkowania, są idealnym rozwiązaniem na każdą okazję i kieszeń.
Miękkie panele tapicerowane gwarantują bezpieczeństwo najmłodszych użytkowników. Dlatego tak chętnie wybierane są przez rodziców jako obicie ścian pokoju dziecka lub stosowane wszędzie tam, gdzie dzieci przebywają, np. w salach zabawach, żłobkach, przedszkolach, salach rehabilitacyjnych. Ich budowa i sposób łączenia pozwalają dorosłym zachować pewność, że nawet intensywne harce pozbawione są ryzyka. Znaczącą rolę ogrywa także zastosowanie materiałów ekologicznych i przeznaczonych dla alergików oraz wygłuszanie pomieszczeń.

mymodulo-rozowe-lozko
mymodulo-bezowe-lozko
mymodulo-lozko-niebieskie
mymodulo-sypialnia