Nakleo

nakleo-pokoj-tapeta-w-kwiatynakleo-pokoj-tapeta-w-kwiaty

Nakleo – Wzornictwo i jakość

Tymi dwiema cechami staraliśmy się wyróżniać wśród konkurencji od samego początku działalności. Nasi projektanci zawsze pracują nad dopracowaniem wprowadzanych na rynek wzorów szablonów malarskich w najmniejszych szczegółach dzięki czemu skupiamy się nie na ilości dostępnych produktów, ale na ich oryginalności i estetyce. Dział techniczny czuwa nad zachowaniem najwyższych standardów produkcji, tak aby nasi klienci otrzymywali jedynie produkty najwyższej jakości. Do wytwarzania naszych dekoracji używamy wyłącznie sprawdzonych materiałów wiodących europejskich producentów.

Obsługa na najwyższym poziomie. Indywidualne podejście. Śledzenie trendów.

Zadowolenie z otrzymanego produktu nigdy nie będzie pełne jeżeli jego jakość nie będzie szła w parze ze stałym utrzymywaniem najwyższego standardu obsługi klienta. Szczególnie dbamy o terminowość wysyłek oraz szybkość odpowiedzi na wszelkie pytania i sugestie. Jesteśmy niewielką firmą rodzinną dzięki czemu możemy zachować indywidualne podejście do każdego klienta. Nasze produkty wytwarzamy w niewielkich nakładach, często pod konkretne zamówienia, co daje nam możliwość ich dostosowania i ewentualnej modyfikacji zgodnie z oczekiwaniami klienta. Stać w miejscu to jak się cofać, dlatego bez przerwy obserwujemy najnowsze trendy w designie oraz dekoracji wnętrz i dostosowujemy wzornictwo naszych szablonów.

Szablony malarskie we wzory powtarzalne

Nakleo Seamless Collection to wykonane z wytrzymałego półprzeźroczystego tworzywa sztucznego szablony malarskie wielokrotnego użytku. Każdy zestaw składa się z szablonu głównego o wymiarach 95x65cm oraz jednego, dwóch lub trzech mniejszych szablonów służących do malowania trudno dostępnych miejsc oraz narożników. Szablony we wzory powtarzalne można używać dowolną ilość razy dzięki czemu z łatwością pokryjesz nawet największe ściany dowolną kompozycją wzorów i kolorów. W naszej ofercie znajdziesz również szablony w pojedynczy wzór.

Szablony z imitacją płytek

Nakleo Tile Collection to szablony malarskie wielokrotnego użytku wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego będące imitacją wzorów występujących na płytkach ceramicznych. W kolekcji dostępne są zarówno klasyczne renesansowe wzory, motywy orientalne i śródziemnomorskie jak i współczesne kompozycje geometryczne. Każdy wzór dostępny jest w ośmiu formatach do wyboru – od 10x10cm do 60x60cm. Szablony z imitacją płytek można używać dowolną ilość razy dzięki czemu z łatwością pokryjesz nawet największe powierzchnie dowolną kompozycją wzorów i kolorów.

szablon-malarski-wielokrotny-14-szt-gory-las-zwierzeta
szablon-malarski-wielokrotny-dla-dzieci-nakleo
szablon-malarski-wielokrotny-pnacza-bambusa-large-nakleo
szablon-malarski-wielokrotny-powtarzalny-arabian