NaSznureczku

nasznureczku

NaSznureczku - manufaktura dekoracji do pokoju dziecięcego

Zapraszam do małej manufaktury, w której najwyższa jakość i oryginalne wzornictwo łączą się dla powstania wyjątkowych projektów.
Jako mama dwójki Małych Urwisów wiem, że przyjazne i bezpieczne otoczenie jest dla Maluchów bezcenne, a dobrze zorganizowana przestrzeń dostosowana do Ich potrzeb naturalnie wspiera harmonijny rozwój, wspiera poczucie bezpieczeństwa i pozytywnie wpływa na nastrój. Dlatego akcesoria i dekoracje do pokoju dziecięcego powstałe w mojej pracowni zawsze uszyte są z pasją, czułości i z najlepszych surowców.
Proponuję wyjątkowe dekoracje i wyposażenie pokoju dziecięcego, sprawdzone i docenione przez najsurowszych krytyków – moje Maluchy.

NaSznureczku - stworzone z myślą o najmłodszych

Stworzone z myślą o najmłodszych: girlandypodusie, zawieszkizabawki sensoryczne oraz inne akcesoria i dekoracje do pokoju dziecięcego, pomagają tworzyć przemyślaną i harmonijną przestrzeń dla dziecięcego rozwoju, bo pokój Twojego dziecka to wyjątkowe miejsce.
To tutaj, dzięki odpowiedniej stymulacji Twój Mały Odkrywca rozwija się, buduje poczucie bezpieczeństwa, uczy się i bawi.

NaSznureczku - pokaż swojemu dziecku kolorowy świat

Podkreślam cały czas jak ważna jest organizacja przyjaznej, wartościowej, atrakcyjnej i bezpiecznej przestrzeni,
w której Twój Maluszek chętnie spędza czas, a Ty z pełną świadomością możesz mu w tym towarzyszyć.
Zapoznaj się z produktami oferowanymi na mojej stronie i pokaż swojemu dziecku kolorowy świat, pobudź Jego wyobraźnię unikatowymi, ciekawymi i uszytymi z największą troską i dbałością produktami. Zaczaruj mały świat swojej Pociechy bajecznymi wzorami, kolorami, kształtami – sprawdzonymi i lubianymi przez dzieci i mamy.

na sznureczku dawid
nasznureczku-gwiazdki