Natura Rzeczy

warsztaty-kreatywne

Natura Rzeczy — odkryj swój antytetyczny potencjał

Natura Rzeczy to pierwszy we Wrocławiu concept store oraz galeria promująca młody, polski design i sztukę. Skupiony wokół ekologicznej, minimalistycznej, a przede wszystkim funkcjonalnej strony sztuki użytkowej. Można znaleźć u nas produkty do wnętrz od polskich projektantów. W Naturze Rzeczy możecie również wziąć udział w Warsztatach Kreatywnych prowadzonych przez wyspecjalizowanych prowadzących. W kreatywnej i przyjacielskiej atmosferze możecie odkryć swój artystyczny potencjał, zrelaksować się i poznać nowe techniki artystycznego wyrazu.

Natura Rzeczy — warsztaty z makramy

Warsztaty kreatywne w pracowni Natura Rzeczy nie tylko pobudzą Twoją wyobraźnię, ale również pomogą Ci się zrelaksować oraz zdobyć pożyteczną wiedzę. Gwarantujemy Ci, że podczas warsztatów spędzisz miło czas. Warsztaty są idealnym pomysłem na wieczór panieński, urodziny, spotkania firmowe czy też ciekawe spędzenie czasu z przyjaciółmi. W świat Makram wprowadzi Was Maria, poznacie wiązania, i poczujecie magię plecenia sznurów. Sami zdecydujecie w jakim kolorze będzie wasza Makrama. Podczas warsztatów tworzenia Łapaczy Snów, poznacie technikę wyplatania łapaczy, oraz właściwości poszczególnych materiałów – piór, kamieni, kolorów. Każdy zostanie wyposażony w jedną bazę o średnicy ok. 15 cm i samodzielnie pod okiem Malwiny wyplecie i ozdobi swój łapacz.

Natura Rzeczy — warsztaty roślinne

Zapraszamy wszystkich miłośników roślin, zieleni i rzeczy tworzonych ręcznie do wzięcia udziału w Warsztatach tworzenia tych wspaniałych kompozycji. Warsztaty przeprowadzi dla Was architekt krajobrazu Sylwia Wrona prowadząca markę Zielona Wrona. Warsztaty Kreatywne Zieleń do wnętrz Kokedama, to doskonała okazja, aby poznać japońską sztukę sadzenia roślin bez użycia donicy, na warsztatach każdy wykona jeden wiszący ogród z bluszczem/skrzydłokwiatem. W naszej galerii odbywają się również warsztaty Las w słoju. Na warsztatach każdy wykona jeden Las w słoju (będą dostępne słoje, mchy, kamienie, podłoża, rośliny itp) Wianki kwiatowe towarzyszą nam od 10tek lat, plotły je nasze babcie mamy i ich babcie zbierając kwiaty na łące czy zrywając wszystkie łebki róż z ogrodu pod nieuwagę opiekunek. Tradycyjnie wianki noszone były przez dziewczęta i niezamężne kobiety, stąd stały się symbolem niewinności. Będziecie mogli stworzyć swój własny wianek na głowę z wybranych kwiatów i roślin. Warsztaty poprowadzone przez florystkę i architekt krajobrazu.

Natura Rzeczy — naturalne świece sojowe

Oferujemy Ci wyjątkowe, naturalne świece sojowe, które ukoją Twoją duszę i rozpieszczą ciało. Już teraz w swoim domu możesz wyczarować cudowny ogród zapachów i niezwykłych doznań. Podaruj sobie odrobinę luksusu i prawdziwego relaksu! Dzięki zawartości naturalnych olejków eterycznych świece poprawiają nasze samopoczucie. Zapalona świeca tworzy przytulny i odprężający nastrój, dzięki któremu pozbędziesz się stresu i poprawisz sobie nastrój! Unikalne zapachy skomponowałyśmy specjalnie dla Ciebie, tak by w zaciszu własnego domu móc skorzystać z pełnego dobrodziejstwa natury, i zadbać o siebie tak, jak na to zasługujesz. Naturalne świece sojowe są najlepszą alternatywą dla popularnych świec parafinowych. Palą się od nich dłużej ( aż do 50%!), a podczas spalania są bezpieczne dla Twojego zdrowia. Wykonane w 100% z naturalnego wosku roślinnego, z poszanowaniem środowiska naturalnego, dzięki czemu dbasz nie tylko o siebie, ale i o otaczający świat. Każda świeca jest w całości wykonana ręcznie, gdyż chcemy mieć pewność że dostarczamy Ci produkt najwyższej jakości.

natura-rzeczy-sloiki-z-roslinami
ozdoby-dekoracje-natura-rzeczy
sklep-natura-rzeczy
swiece-natura-rzeczy