Neno

neno miś

Neno.pl - bezpieczna elektronika dziecięca

Neno to polska marka produktów do opieki nad dziećmi, wprowadzona na rynek w roku 2020.
Oferujemy szeroki zakres urządzeń elektronicznych oraz akcesoriów, dzięki którym opiekowanie się małym dzieckiem jest dużo łatwiejszym zadaniem.
Poszerzamy nieustannie naszą ofertę, w której obecnie znajdują się między innymi: nianie elektroniczne, elektryczne szczoteczki do zębów,
elektryczne laktatory, sterylizatory do butelek, aspiratory do udrażniania nosków, nebulizatory kompresorowe oraz butelki do karmienia na mleko.

Neno.pl - Inspirowane dziećmi, stworzone dla rodziców

„Inspirowane dziećmi, stworzone dla rodziców” – właśnie taką filozofię wspierają produkty marki neno.
Neno znaczy dziecko. Po prostu. Nasze produkty dedykowane są młodym rodzicom, by ułatwić im codzienność i pozwolić czerpać radość z każdej chwili ze swoją pociechą. Neno to polski brand, który dostarcza produkty na miarę oczekiwań nowoczesnych Mam, produkty atrakcyjne wizualnie, a jednocześnie praktyczne i bezpieczne w użytkowaniu.
Produkty neno kierujemy do młodych Rodziców dzieci w wieku 0-3 lat oraz do par, które spodziewają się dziecka. Naszą misją jest, by w tym najpiękniejszym, ale i najtrudniejszym czasie każdy Rodzic mógł poczuć realne wsparcie w naszych produktach.
Kiedy kochasz, codzienność staje się niezwykłym przeżyciem
Sami jesteśmy Rodzicami i wiemy, że w codziennej walce z kolkami, katarkami, gorączkami czy karmieniem odpowiednia pomoc jest niezastąpiona, a prawdziwą nagrodą jest uśmiech dziecka. Dlatego nasze laktatory elektryczne, aspiratory, nebulizatory, nianie elektroniczne, miseczki termiczne i szczoteczki do zębów pomagają uczynić codzienność łatwiejszą i przyjemniejszą zarówno dla Rodziców, jak i Maluszków.
Nad marką neno pracuje sztab specjalistów, lekarzy, położnych, pielęgniarek i poradni laktacyjnych.
Nasze laktatory neno są projektowane w zupełnie inny sposób. Dla nas najważniejszy jest komfort, bezpieczeństwo i brak bólu związanego z poborem pokarmu. Najważniejsza jest jakość, a do tego dbamy o to aby nasze urządzenia były lekkie, stylowe i eleganckie. To jedna z najważniejszych rzeczy w tym specjalnym dla Ciebie czasie.

Neno.pl - przydatne gadżety dla młodej mamy

Jesteśmy polską marką produkującą nowoczesne i przydatne akcesoria dla mam i dzieci. Wszystkie nasze produkty stworzyliśmy z myślą o trudnych początkach macierzyństwa. W naszej ofercie znajdziesz szereg urządzeń, których zadaniem jest ułatwianie macierzyństwa przyszłym mamom. Dla mam karmiących naturalnie stworzyliśmy elektryczne laktatory oraz kolektory na pokarm. Z kolei mamom karmiącym mlekiem modyfikowanym oferujemy nowoczesne ekspresy do mleka, sterylizatory i podgrzewacze — niezbędne do szybkiego przygotowywania mieszanki o odpowiedniej temperaturze.

neno kategorie-termometry
neno kategorie-akcesoria-do-karmienia