Neon

neon-czerowny-napis

Neon — poznaj nas bliżej

Najnowszy trend wzorniczy w projektowaniu wnętrz domów i biur !
Neony kojarzone dotychczas z elewacjami budynków czy reklamami sklepów wkraczają do wnętrz i stają się oryginalnymi, designerskimi elementami wzorniczymi. Inspiracji jest wiele – sentencje z literatury, abstrakcyjne wzory graficzne, a nawet lampy, w których źródłem światła jest odpowiednio uformowany neon.
A przy tym wszystkim macie Państwo świadomość, że jest to unikalny, ręcznie wykonany artystyczny produkt, który może być Państwa osobistym projektem lub naszą propozycją. Odpowiednio dobrany do wnętrza neon jest niepowtarzalnym elementem wystroju. A my ze swojej strony służymy naszą wiedzą i doświadczeniem, aby Wasz domowy neon cieszył Państwa oczy przez wiele lat.

Neon — zobacz, czym się zajmujemy

Czy zamówienie takiego neonu jest skomplikowane ? Absolutnie nie !

Proszę zapoznać się z naszą galerią, gdzie znajdą Państwo mnóstwo inspiracji i skontaktujcie się z nami drogą mailową.

Można przesłać skan odręcznie wykonanego rysunku z przewidywanym rozmiarem neonu, a my na tej podstawie opracujemy dla Państwa projekt. Neon zostanie wysłany w bezpiecznym opakowaniu wraz z instrukcją montażu, który nie jest trudny. Prosimy więc popuścić wodze swojej wyobraźni i przygotować ścianę pod neon!

Neon — polecamy się do każdego wnętrza

Państwa neon może zostać także wykonany w formie całkowicie zmontowanej na płycie podkładowej z tworzywa sztucznego, stali nierdzewnej, drewna i wielu innych. Po wyjęciu z opakowania wieszamy go jak obraz na ścianie… i gotowe !  Można również połączyć neon z wydrukowaną grafiką, co pozwala uzyskać interesujące efekty. Przykłady takich produkcji znajdą Państwo w galeri lub na naszym profilu na Facebooku.

Wybór należy do Państwa.

 

neon-napis-czerowny
neon-kot-neon-niebieski
neeon-rozowy-ksiezyc
neon-neony