New-House

New-House — zaufaj profesjonalistom

Mówi się, że jeśli ktoś zna się na wszystkim, to tak naprawdę nie wie nic. New-House jest doskonałym przykładem na to, że wąska specjalizacja to gwarancja sukcesu i zadowolenia klientów. Choć kompleksowo obsługują kontrahentów, współpracują z profesjonalistami zapewniającymi realizacje na najwyższym poziomie.

Stworzą dla ciebie zarówno jednorodzinny, parterowy dom, jak i piętrowy budynek, w którym każdy znajdzie miejsce dla siebie. A może twoim marzeniem jest rezydencja w amerykańskim stylu lub nowoczesne lokum odzwierciedlające twoją pasję do nietuzinkowego designu? Tutaj spełnisz swoje sny o domu, w którym z przyjemnością będziesz zasypiać i budzić się każdego dnia.

 

Od czego zacząć?

Nie musisz mieć specjalistycznej wiedzy, by wybudować dom. Profesjonalni i empatyczny pracownicy New-House pomogą ci w wyborze i zakupie działki. Wiedzą, że twój czas jest bardzo cenny, dlatego na swoje barki wezmą kwestie związane z doprowadzeniem wody, gazu, prądu i podłączeniem kanalizacji. Oddaj się w ich ręce, by nie przejmować się kruczkami prawa budowlanego i spać spokojnie wiedząc, że twój dom już niebawem będzie gotowy do zamieszkania.

Jeśli nie do końca wiesz, jak powinien wyglądać układ pomieszczeń, by twoja rodzina mogła żyć komfortowo, zapytaj o projekt stworzony przez architekta współpracującego z New-House. Wspólnie stworzycie indywidualną koncepcję, pasującą nawet do nietypowej działki. Możesz też wybrać spośród dostępnych projektów, które są stworzone, by wpasować się w aktualne potrzeby użytkowników.

New-House zna twoje potrzeby

Tak samo, jak zdaje sobie sprawę z obaw wynikających z dużej inwestycji. Dlatego firma przygotowała dla ciebie wygodny, intuicyjny kalkulator budowy domu, dzięki któremu wstępnie oszacujesz koszty. Po uzupełnieniu wszystkich pól na twój adres mailowy trafi wycena pozwalająca mniej więcej przygotować się na wydatki.

A co z czekaniem na pozwolenie na budowę? Tę kwestię New-House bierze na siebie. Odciąży cię ze wszelkich formalności, by zaraz po uzyskaniu zgody rozpocząć pracę. Jeśli tylko chcesz, zaplanuje dla ciebie również zagospodarowanie otoczenia wokół domu. Wszystkie niezbędne informacje oraz kontakt do New-House znajdziesz na ich stronie internetowej.