NIKKON

nikkon-galeria

Nikkon - kim jesteśmy?

W NIKKON sprzedajemy i montujemy podłogi dla Tych dużych i małych obiektów użyteczności publicznej takich jak:  hotele i ośrodki sportowe,  restauracje i bary, biura i biurowce, placówki zdrowia, szkoły, sklepy, teatry. Pomagamy wybrać podłogi do Twoich potrzeb i wymagań obiektowych. Zawsze stawialiśmy na zadowolenie klienta. Dlatego też dążymy do tego by marka NIKKON kojarzyła się z jakością i fachowością wykonywanych usług oraz sprzedawanych materiałów.

Nikkon - szeroka gama produktów

Znajdziesz u nas szeroką gamę produktów. W swojej ofercie posiadamy: ekskluzywne Płytki Winylowe, Wykładziny dywanowe, Linoleum, Wykładziny PVC – PCV,  Fortelock, Listwy przypodłogowe. I wiele więcej! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jakie są zalety wykładziny PCV?

Wykładziny PCV to niezwykle modna alternatywa dla zwykłych podłóg drewnianych lub kafelków, które bywają bardzo trudne do utrzymania w czystości. Coraz więcej osób decyduje się na wybór właśnie tego rozwiązania. Niesamowita popularność wykładziny podłogowej to zasługa nowoczesnej technologii – wykładziny PCV wróciły do łask w ulepszonej formie. To nie tylko atrakcyjny wygląd, ale również doskonała trwałość, odporność i funkcjonalność.

Jak wygląda montaż wykładziny?

Nasi pracownicy podejmą się montażu wykładziny niezależnie od ilości i rodzaju. Specjalizujemy się również w montażu linoleum – zawsze gwarantujemy najwyższą precyzję i skuteczność działań. Wszystkie zlecenia realizujemy zgodnie ze sztuką montażu wykładzin. W razie konieczności odpowiednio przygotowujemy podłoże – wyrównujemy powierzchnię, dzięki czemu wyłożona wykładzina może być trwalsza i bardziej funkcjonalna.

nikkon-silownia-podloga
nikkon-panele
wykladzina-do-biura
nikkon-przedszkole-podloga
nikkon-galeria-podloga