Nikkon

nikkon wykładziny

Nikkon - najlepsze wykładziny podłogowe

Oferujemy wykładziny podłogowe w wersji elastycznej i dywanowej. Świetnie wyglądają w każdej przestrzeni – nadają się zarówno do domu, jak i obiektu handlowo-usługowego. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych pokryć podłogowych. Co więcej, tanie wykładziny podłogowe są bardziej ekonomicznym rozwiązaniem niż panele, parkiet czy płytki ceramiczne. Wytrzymałe, estetyczne i przystępne cenowo – takie są nasze produkty.

Wykładziny podłogowe – kiedyś mylnie kojarzone z reliktem przeszłości – dziś cieszą się coraz większym uznaniem. Są chętnie wybierane ze względu na ogromną jakość i trwałość. Ich zalety jednak nie ograniczają się jedynie do walorów użytkowych. Tanie wykładziny są również atrakcyjne wizualnie – mogą stać się ważnym elementem każdej aranżacji w biurze, mieszkaniu czy lokalu usługowym.

Jakie są zalety wykładzin PCV

Wykładziny PCV to niezwykle modna alternatywa dla zwykłych podłóg drewnianych lub kafelków, które bywają bardzo trudne do utrzymania w czystości. Coraz więcej osób decyduje się na wybór właśnie tego rozwiązania. Niesamowita popularność wykładziny podłogowej to zasługa nowoczesnej technologii – wykładziny PCV wróciły do łask w ulepszonej formie. To nie tylko atrakcyjny wygląd, ale również doskonała trwałość, odporność i funkcjonalność.

W naszej kolekcji znajdziesz bogaty wybór wykładzin PCV – szybka dostępność wielu wzorów i kolorów sprawia, że bez problemu dopasujesz je do remontowanego czy budowanego pomieszczenia lub budynku. Tanie wykładziny – mimo przystępnej ceny – są bardzo odporne na ścieranie, zarysowania i pozostałe uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu świetnie odnajdą się w pomieszczeniach bardzo intensywnie eksploatowanych. Wykładziny PCV doskonale wytłumiają kroki – są rewelacyjną izolacją akustyczną i termiczną.

Nikko - dlaczego warto się zdecydować?

Tanie wykładziny dywanowe to niezwykle praktyczny sposób na zagospodarowanie podłogi w mieszkaniu, hotelu, biurze i innych lokalach usługowych. To bardzo uniwersalne rozwiązanie – z powodzeniem można je wykorzystać niemal we wszystkich pomieszczeniach, z wyjątkiem łazienek i kuchni, gdzie lepiej będzie położyć wykładziny PCV. Wykładziny dywanowe są często wybierane do pokojów dziecięcych i sypialni.

Dywanowe wykładziny na wymiar doskonale tłumią dźwięki – dzięki świetnej izolacji akustycznej mogą wyciszyć pomieszczenie. Co więcej, produkty z naszej kolekcji nie przyciągają kurzu i nie elektryzują się, dzięki czemu są całkowicie przyjazne dla małych dzieci i alergików. Warto wiedzieć, że dywanowe wykładziny na wymiar tworzą amortyzującą warstwę, która może być stosowana w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym.

nikkon wykładzina realizacja
nikkon wykładzina realizacja