Nlux

Nlux - panele ścienne

Panele ścienne, płyty gipsowe 3D i cegła dekoracyjna

Jesteśmy producentem nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie wykańczania i dekoracji wnętrz. Oferujemy innowacyjne panele ścienne z gipsu ceramicznego. Dekoracyjne płyty gipsowe imitują różnorodne faktury – cegłę, deskę drewnianą, surowy beton. Nasze panele są lekkie, dlatego znajdują zastosowanie na każdym rodzaju ściany. Zapewniają dobrą izolację akustyczną i termiczną. Są przyjazne dla środowiska, łatwe w obróbce i montażu. Panele ścienne Nlux.pl dają niezliczone możliwości aranżacyjne! W naszej ofercie dostępne są również elementy architektury ogrodowej wykonane z wysokiej klasy polimerów betonowych.

W naszym sklepie internetowym dostępny jest szeroki wybór dekoracyjnych paneli ściennych 3D w bogatej gamie wzorów. Gipsowe panele ozdobne na ścianę nadają się do każdego typu wnętrz: salonu, sypialni, przedpokoju, łazienki, kuchni. Pozwolą szybko i łatwo odmienić wnętrze zarówno w domu, jak i w gabinecie czy biurze. Montaż jest banalnie prosty, a możliwość szpachlowania połączeń pozwala na uzyskanie jednolitej powierzchni o trójwymiarowym wzorze.

Przez wiele lat obecności na rynku wypracowaliśmy podejście, które łączy doświadczenie, wysoką jakość produktu, innowacyjność i profesjonalizm. Podstawą jest dla nas szacunek dla każdego klienta. Nasza oferta ma sprawić, że będą Państwo czuć się w swoich domach jeszcze lepiej. Dlatego oferujemy indywidualne podejście i fachowe doradztwo.

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i projekty. Koncentrujemy się na przyszłości. Naszym celem i ambicją jest świadczenie usług na najwyższym możliwym poziomie, w warunkach wzajemnej współpracy i wspólnej satysfakcji.

——-

Nlux
Nlux (5)
Nlux (3)
Nlux - panele ścienne

——-

tel. +48 886-558-771
biuro@nlux.pl
ul.1-Maja 4
42-290 Blachownia

Napisany przez
Więcej od Sara Duszyńska
Strefa Sypialni
StrefaSypialni.pl — kilka słów o naszej firmie W sypialni spędzamy niemal połowę...
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *