nodoHOME

NodoHOME – kolekcja mebli do każdej przestrzeni

NodoHOME to producent mebli na wymiar, łączący solidność i estetykę. Dający duży wybór wyposażenia przestrzeni – domowej oraz komercyjnej. Zapewniamy dobry design, w wydaniu nowoczesnym bądź klasycznym. Nasza marka, to również meble z litego drewna i stali, dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta.

nodoHOME - polska marka mebli

NodoHome to nazwa polskiej marki mebli, wykonywanych przez nas z litego drewna i stali. Jest to pasja właściciela firmy, który zaraził nią grupę ludzi, chcących formować polskie wzornictwo meblarskie. Obecnie tworzymy zespół, gdzie dobra atmosfera pracy, niczym w rodzinie pozwala tworzyć niezwykłe meble na wymiar. Szczególnie upodobaliśmy sobie metal i drewno, bowiem dobrze do siebie pasują, a my lubimy je łączyć.

nodoHOME - nasza oferta

Jako producent mebli na wymiar, posiadamy w swojej ofercie wykonanie mebli skrzyniowych, w realizacji projektów: kuchni, garderoby oraz wielu innych pomieszczeń. Pracujemy na materiałach znanych producentów: Egger, Kronospan, Blum.
Odmienność naszych charakterów, pomysłów oraz spojrzeń na świat, tworzy dobrą ekipę, którą dzisiaj jesteśmy. Nasze atuty to różnorodność, dbałość o jakość i szczegóły, dlatego trafiamy w gusta najbardziej wymagających Klientów.