NoEcho

noecho-bar

NoEcho — akustyka w dobrym stylu

NoEcho to nowy projekt i zupełnie nowy wymiar dźwięku we wnętrzach. Wierzymy, że przyjemna akustyka i piękne otoczenie to najlepsze środowisko do pracy i spędzania wolnego czasu. Tworzymy filcowe panele wygłuszające dla sektora komercyjnego wyróżniające się dobrze zaprojektowaną formą, wytrzymałością, a także doskonałymi parametrami akustycznymi i trudnopalnością, co potwierdzamy atestami i wynikami badań. Minimalizm czy siła modernizmu? Odważne czy stonowane wnętrza? Zobacz, jakie możliwości i elastyczność w projektowaniu dają panele akustyczne

NoEcho — nasza idea


Otwarta przestrzeń to duże możliwości i elastyczność w projektowaniu wnętrza. Trudne do okiełznania są za to dźwięki. Hałas, pogłos, czasem męcząca cisza – wiemy, jak nad nimi zapanować i nadać im właściwy ton, nie pomijając przy tym estetyki. Panele akustyczne, które tworzymy, dbają o odpowiednią akustykę, design i sprawiają, że do wnętrz powraca prywatność.

NoEcho — design


Duże przestrzenie lubią się z prostymi formami, dlatego postawiliśmy na nowoczesne panele akustyczne. Sześć wyjątkowych linii produktów, geometryczne wzory, dwie grubości arkuszy do wyboru i paleta aż 36 kolorów dają niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne. Dopasujesz je do charakteru organizacji, potrzeb użytkowników, emocji i wrażenia, które chcesz wywołać. W naszym katalogu brakuje wzoru, który wpisuje się w Twój projekt? Napisz, czego potrzebujesz, a my stworzymy dla Ciebie spersonalizowany kształt paneli na indywidualne zamówienie.

NoEcho — dla ludzi i planety

Jesteśmy lokalną marką, tworzymy i projektujemy nasze panele w Polsce i nasze otoczenie nie jest nam obojętne, dlatego działamy z szacunkiem dla ludzi i planety. Robimy wszystko, by do minimum ograniczyć odpady, a w produkcji wykorzystujemy materiały z recyklingu. Panele akustyczne powstają pod Warszawą z filcu PET, wykonanego w 50% z poużytkowego plastiku PET (poliestru), z czego połowa pochodzi z jednorazowych butelek. Postawiliśmy na materiał, który jest trwały, lekki, przyjemny w dotyku i daje się plastycznie formować w różnorodne kształty.

noecho-wzor-sufit
sala-konferencyjna
noecho-zielone-zolte-sciany-wzor
noecho-fotel-szary
clouds-vision-noecho-biale-panele