Nolte Küchen

Niemiecka jakość

Nolte Küchen to nowoczesność, która czerpie z tradycji i doświadczenia. Nasze meble charakteryzują się maksymalną precyzją wykonania. W ich produkcji wykorzystujemy nowoczesne i w pełni zautomatyzowane maszyny, dzięki którym nasze meble są dopracowane w najdrobniejszych detalach. Sterowane komputerowo urządzenia zapewniają perfekcyjne wykonanie niemożliwe do uzyskania w przypadku drobnej produkcji i pracy ręcznej.

Living in the kitchen

W kuchni toczy się życie: w niej gotujemy, sprzątamy, spędzamy czas z bliskimi. To intensywnie eksploatowana przestrzeń, która wymaga szczególnie starannego zaaranżowania. W kuchniach Nolte możesz skupić się na tym co naprawdę ważne – dajemy Ci pewność, że nasze meble doskonale sprostają nawet najbardziej intensywnemu użytkowaniu. Dzięki najnowocześniejszym technologiom produkcji oraz niezawodnym materiałom nasze kuchnie tworzą funkcjonalną, trwałą i przyjazną przestrzeń do wspólnego życia.

Kuchnie szyte na miarę Twoich oczekiwań

W naszej ofercie znajdziesz aż 164 warianty frontów w 27 wzorach. Fronty lakierowane w macie i w połysku, szklane, fornirowane, z cementu, o wyglądzie kamienia, betonu czy skóry – tak bogata propozycja pozwala zaprojektować kuchnię idealnie dostosowaną do Twojego gustu i założonego stylu wnętrza. Głębokie kolory, wyjątkowe materiały i unikalne wykończenia powierzchni zapewniają niepowtarzalne doświadczenia zmysłowe i estetyczne. Dzięki naszym projektantom kuchnie Nolte zawsze zachwycają pięknem, doskonałą harmonią i dopasowaniem wszystkich elementów.

 

  • Warszawa Nolte Wilanów, ul. Rzeczypospolitej 10 lok. 3
  • (885) 88 88 07