Nova Vivo

novavivo-ogrod-meble-donice-kosze

Nova Vivo - silna i świadoma marka

Zapraszamy do współpracy z nami, jesteśmy silną, świadomą marką, skoncentrowaną na zaspokajaniu potrzeb naszych klientów – tych, którzy współpracują z nami od dawna oraz nowych. Nasz asortyment, podobnie jak standardy obsługi są dostosowane do aktualnych wymogów rynkowych. Chętnie też przyjmiemy wszelkie uwagi na temat funkcjonowania firmy, jej oferty oraz obsługi klienta. Komentarze i sugestie klientów są dla nas niesłychanie ważne.  Chcemy, aby nasz sklep internetowy okazał się właśnie takim miejscem, gdzie zawsze znajdziesz to, czego akurat szukasz.

Nova Vivo - oferta produktów dla dzieci w każdym wieku

Asortyment artykułów dla dzieci w naszym sklepie jest bardzo szeroki, ponieważ wiemy, jak duży wpływ na ich rozwój mają otaczające je przedmioty. Poniżej znajdziesz zabawki dla dzieci, gry planszowe, artykuły szkolne i wiele innych artykułów przydatnych na każdym etapie ich życia.
Z nami urządzisz pokój dla swojego dziecka oraz zapewnisz mu komfort w pierwszych miesiącach życia. Zadbasz o jego prawidłowy rozwój, dostarczanie rozrywek, ale również wyprawisz je do przedszkola i szkoły. Oferujemy praktyczne przedmioty niezbędne podczas wychowywania i dbania o bezpieczeństwo dzieci przez całe dzieciństwo. Nasz sklep jest pełen artykułów dla dzieci, które doskonale sprawdzą się do odkrywania dotąd nieznanych rzeczy w każdej sytuacji i okolicznościach. Oferujemy sprzęty wodne, zabawki do korzystania w pomieszczeniach i na świeżym powietrzu, rowerki, pchacze, hulajnogi. Wszystko, co niezbędne do beztroskiego spędzania dzieciństwa i dorastania.

Nova Vivo - wyposażenie domu i mieszkania

Szukasz produktów do swojego domu lub mieszkania? W urządzaniu wnętrz, tak samo jak w ich metamorfozie pomogą Ci nasze meble. Oferujemy wyposażenie kuchni, łazienki przedpokoju, salonu, pokoju gościnnego. Ale to jeszcze nie wszystko! Dla szczęśliwych posiadaczy garażów oraz warsztatów do majsterkowania również mamy wiele ciekawych produktów. Zapraszamy do kontaktu! Współpracujemy też z projektantami, dlatego jeżeli zawodowo zajmujesz się aranżacją wnętrz, to chętnie pomożemy Ci we wcielaniu pomysłów w życie.

Nova Vivo - oferta wyposażenia ogrodu

Do prawidłowej pielęgnacji i urządzenia ogrodu trzeba odpowiednich akcesoriów i sprzętów. Ze swojej strony polecamy akcesoria ogrodowe takie jak meble tarasowe, grille elektryczne, paleniska, baseny. Istotne są też dodatki  takie jak świece, donice, kwietniki czy oświetlenie, girlandy.
Mamy też coś dla najmłodszych! Koniecznie sprawdź place zabaw, hamaki, huśtawki i inne meble ogrodowe. Na pewno zachwycą Twoje dziecko, oferując mu beztroski czas na świeżym powietrzu.

novavivo-narzedzia
novavivo-pokoj-na-dla-dziecka
zabawki-dla-dziecka
menu-pro-dom
novavivo-ogrod-sadzenie-kwiatow
  • Nova Vivo VG Sp. z o.o.
  • ul. Piastowska 8/23
  • 97-500 Radomsko
  • 506 650 480
  • biuro@novavivo.pl