Nowoczesna kuchnia – urządzamy ją z marką REHAU

Nowoczesna kuchnia, czyli jaka? Może powinna się błyszczeć? Lub wręcz przeciwnie - zachwycać gładką, matową powierzchnią? O tym, w jaki sposób ją urządzić opowiem ci wraz z zaprzyjaźnioną marką REHAU - producentem wysokiej jakości powierzchni meblowych.

Z tego artykułu dowiesz się:

– czym urzeka kolekcja noble matt?
– jakie powierzchnie znajdują się w serii RAUVISIO brilliant noble matt?
– czym charakteryzuje się kolekcja RAUVISIO noir?

Kolekcja noble matt od REHAU

Połyskujące meble odchodzą do lamusa. W ich miejsce szturmem wchodzi matowe wykończenie będące synonimem elegancji i minimalizmu. REHAU na bieżąco śledzi światowe trendy dotyczące między innymi wyposażenia kuchni, więc i tym razem proponuje zjawiskowe powierzchnie meblowe wpisujące się w nowe nurty. O ich walorach estetycznych dowiesz się więcej za moment. Teraz czas na przedstawienie zalet związanych z tym, co w kuchni jest najważniejsze – funkcjonalnością.

 

Matowe powierzchnie mogą ci się kojarzyć z trudnościami w utrzymaniu ich w czystości. Jednak nie tym razem. REHAU oferuje produkty odporne na odciski palców. To szczególnie ważne, jeśli w twoim domu są dzieci, które lubią wsadzać łapki wszędzie, gdzie to możliwe 🙂 Są przyjemne w dotyku i niestraszne im zadrapania oraz uszkodzenia. Gwarantują komfort użytkowania przez wiele lat, a co za tym idzie – radość z oddawania się kulinarnej pasji.

 

RAUVISIO brilliant noble matt - propozycja dla wymagających

Minimalizm to wdzięczny styl, który można wzbogacić o barwne dodatki, jeśli zdecydujesz się go przełamać. REHAU doskonale wie, że standardy i schematy warto czasami zastąpić nutką odwagi, dlatego powierzchnie akrylowe z tej kolekcji są doskonałym tłem dla każdego koloru, jaki sobie tylko wymarzysz. Produkty w stonowanych odcieniach szarości, bieli i czerni stanowią wysokiej jakości, przepiękną kanwę dla kuchennych akcesoriów w żywych barwach.

 

Dla tych, którzy lubią otaczać się kolorami, ale nie chcą rezygnować z eleganckiego efektu, powstały modele Midnight Dash i Olive Detour. Zwracają na siebie uwagę naturalnymi, lecz ciekawymi odcieniami granatu i oliwki. Dzięki tej linii wzorniczej możesz stworzyć wręcz ascetyczne wnętrze lub skomponować radosną aranżację pełną wiosennych barw.

 

REHAU

Fronty REHAU

RAUVISIO noir - powierzchnie meblowe

12 kolorów jak 12 pór roku. Każdy z nich wpisuje się w nowoczesny trend hołdujący naturze, a więc w tej kolekcji królują ziemiste barwy inspirowanie kamieniem, niewinne biele oraz ciemne odcienie nieba czy soczystych oliwek. Produkty z tej serii są łatwe w czyszczeniu i mają właściwości antybakteryjne. Cechują się wysoką odpornością na zarysowania, wilgoć oraz uderzenia. Dzięki tym walorom możesz jednocześnie cieszyć się ponadczasowym wnętrzem i swobodnie pracować z ulubionymi akcesoriami i urządzeniami kuchennymi.

 

Wiesz już, jak powinna wyglądać nowoczesna kuchnia? Łącz wysoką jakość z komfortem i funkcjonalnością wybierając rozwiązania marki REHAU Pomieszczenie odwdzięczy ci się przepięknym designem i wygodą. 

Napisany przez
Więcej od Julia
Bluetone Acoustics
Bluetone Acoustics - Panele akustyczne i wygłuszające 
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *