Nowoczesne pomieszczenie gospodarcze z Hettich!

Nowoczesne pomieszczenie gospodarcze z Hettich!-główne

Czym jest pomieszczenie gospodarcze? To przestrzeń, w której możesz wykonywać wszystkie czynności, na które nie ma miejsca we wnętrzach codziennego użytku. Przecież nie będziesz robić prania w sypialni ;)

Z tego artykułu dowiesz się:

– jaką funkcję pełni pomieszczenie gospodarcze?
– co powinno się w nim znaleźć?
– jakie rozwiązania proponuje Hettich?

Pomieszczenie gospodarcze — jest ci potrzebne?

Nowoczesne pomieszczenie gospodarcze z Hettich! (1)

Coraz częściej zdarza się, że rezygnujemy z obszernych wnętrz na rzecz tych mniejszych. Wówczas wydajemy mniej pieniędzy i oszczędzamy czas na sprzątanie czy inne czynności pielęgnacyjne. Jak w niewielkim miejscu zorganizować przestrzeń, w której można umieścić na przykład pralkę czy skład rzeczy, których potrzebujesz tylko od czasu do czasu?

Pomieszczenie gospodarcze jest takim obszarem. To tutaj możesz spokojnie zrobić pranie i je wysuszyć, jeśli gabaryty twojej łazienki na to nie pozwalają. Przydadzą ci się praktyczne szafki, w których umieścisz takie sprzęty, jak żelazko czy odkurzacz. Możesz w nim trzymać również tekstylia — pościel, ręczniki i inne, z których nie korzystasz codziennie. Jak widzisz, to dobry pomysł na złożenie wszystkich tych rzeczy w jednym miejscu.

W co warto wyposażyć pomieszczenie gospodarcze?

Nowoczesne pomieszczenie gospodarcze z Hettich! (3)

Przydadzą ci się przede wszystkim funkcjonalne meble. Takie, które nie będą wymagać od ciebie wysiłku, poświęcania czasu i uwagi. Ich rolą jest pomoc w przechowywaniu niezbędnych urządzeń i akcesoriów. Ciekawe rozwiązania oferuje firma Hettich, która specjalizuje się w produkcji systemów meblowych sprawiających, że codzienność staje się łatwiejsza.

Postaw na komfortowe szuflady i półki. Najlepiej takie zintegrowane z szafą, by maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Wysuniesz je tylko w razie potrzeby. Nie tylko po to, by położyć na nich coś na stałe, ale też, aby na moment odłożyć trzymaną rzecz i zająć się czymś innym. W takich miejscach bardzo ważna jest funkcjonalność, którą zapewniają innowacyjne technologie.

csm_Hettich-Intelligent-kitchens-hws-600-200-005_53c850fe6b_Easy-Resize.com

Hettich

Pomieszczenie gospodarcze

Hettich wie, jak powinno wyglądać pomieszczenie gospodarcze

Nowoczesne pomieszczenie gospodarcze z Hettich! (2)

Dlatego proponuje między innymi wyżej wymienione szuflady. Pomieszczenie gospodarcze wymaga nowoczesnego podejścia, które przyświeca marce od lat. Jednym z nich jest system składanych drzwi, otwierających się niezwykle szybko. Dzięki temu masz swobodny dostęp na przykład do pralki, którą możesz równie sprawnie zasłonić jednym ruchem.

Wybierz fronty chowane w korpusie szafy, by nie zajmowały dodatkowego obszaru, a przy okazji prezentowały się wyjątkowo designersko. Pomieszczenie gospodarcze ma cię zachwycić zarówno funkcjonalnością, jak i przyjemnym klimatem. Kto, jeśli nie specjaliści z Hettich pozwolą ci urzeczywistnić marzenia o takim miejscu? Odwiedź ich stronę i poznaj wszystkie dostępne rozwiązania.

Napisany przez
Więcej od HomeandLife
Skandynawski salon z aneksem kuchennym: Jasność, przestrzeń i funkcjonalność w sercu domu!
Zobacz, jak skandynawski design uczynił salon z aneksem kuchennym ikoną jasnej i...
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *